Biletomat Hard Rock / Metal Percival Schuttenbach WILD HUNT Live METAL

Hard Rock / Metal: Percival Schuttenbach WILD HUNT Live METAL

Bilety na Hard Rock / Metal

Percival Schuttenbach WILD HUNT Live METAL

termin

Nd, 27 listopada 2022 godz. 20:00

miejsce

Klub Studio
ul. Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków

organizator

Fundacja Academica

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 26 lis 2022 23:59

95 PLN

Wyprzedane


Standard

w dniu koncertu

dostępna do
Nd, 27 lis 2022 17:00

110 PLN

Wyprzedane

 

📄Kup bilet na Percival 27 listopada w Krakowie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Percival
Percival Wild Hunt Live METAL jako uwieńczenie Festiwalu Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo.

Tego koncertu nie możecie przegapić!
Będzie to pierwsza okazja do ponownego obejrzenia niesamowitego widowiska z Festiwalu fantastyki Pyrkon, gdzie Percival zaprezentował najbardziej znane utwory wykorzystane w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon", a także utwory ze swojej najnowszej płyty "Dzikie pola". Wszystko to w ciężkiej, mocnej, metalowej aranżacji z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego i dodatkowych instrumentów perkusyjnych.

Pierwszy raz w Krakowie!

Kraków, Klub Studio - ul. Budryka 4 27.11.2022 📍 📆

👉 Otwarcie bram: 18.30
👉 Start koncertu: 20.00

***

Percival Schuttenbach - nie tylko zespół, który łączy w sobie kilka muzycznych podprojektów, ale przede wszystkim przedsiębiorstwem zajmującym się szeroko pojętą działalnością muzyczną – organizacją i realizacją koncertów i warsztatów muzycznych, wydawnictwem, sprzedażą internetową.
Szefami – założycielami tego przedsiębiorstwa – zarówno jeśli chodzi o twórczość muzyczną, jak i pozamuzyczne działania – jest dwoje ludzi – Mikołaj Rybacki oraz Katarzyna Bromirska. Ten duet kompozytorsko – producencki od ponad 20 lat realizuje wizję grupy Percival Schuttenbach jako nieustannie rozwijającej się marki. Zgromadził on wokół siebie grupę współpracowników, którzy pomagają tę wizję realizować – przede wszystkim profesjonalnych muzyków sesyjnych, ale oprócz tego tych, którzy zajmują się sprawami prawnymi, wizualnymi, marketingowymi i innymi niezbędnymi firmie do działania.
Na obecnym etapie Percival Schuttenbach realizuje kilka głównych projektów muzycznych, a są to: Wild Hunt Live Show – spektakl z muzyką wykorzystaną w grze „Wiedźmin 3 – Dziki Gon”, Percival Historyczny – muzyka folkowo-historyczna Słowian oraz Percival Schuttenbach – metalowo-rockowa muzyka inspirowana folkiem.

WILD HUNT LIVE SHOW

To wspaniałe widowisko, na którym prezentowana jest muzyka znana z gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” – z użyciem oryginalnych instrumentów i głosów wykorzystanych w grze, z niesamowitą oprawą świetlną, animacjami prezentującymi odpowiednie fragmenty gry oraz popisami taneczno-akrobatycznymi teatru Avatar.
Wspaniała gratka dla wszystkich fanów Wiedźmina, fantasy, folku i pięknych przedstawień.

Posłuchaj na:
https://www.youtube.com/watch?v=q5Hi3nnOvRw

FB: https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach
IG: https://www.instagram.com/percivalwhl/

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie