Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal PESTILENCE Testimony 30th Anniversary tour Misantrophia & Truism | Kraków | WYDARZENIE ODWOŁANE

Hard Rock / Metal: PESTILENCE Testimony 30th Anniversary tour Misantrophia & Truism | Kraków | WYDARZENIE ODWOŁANE

Bilety na Hard Rock / Metal

PESTILENCE Testimony 30th Anniversary tour Misantrophia & Truism | Kraków | WYDARZENIE ODWOŁANE

termin

Czw, 21 kwietnia 2022 godz. 18:30

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

LOUDER ART

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 04 kwi 2022 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 20 kwi 2022 23:59

109 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
Czw, 21 kwi 2022 18:30

129 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert z okazji 30-lecia albumu „Testimony of the Ancients”!

Pestilence, Misantrophia, Truism


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Pestilence w Polsce! Jeden z najważniejszych i najznakomitszych zespołów z pogranicza gatunków thrash, death i metalu progresywnego odwiedzi nasz kraj z okazji 30-lecia albumu „Testimony of the Ancients”. 


Pestilence

Początki Pestilence sięgają 1986 roku, kiedy to zachwycili swoimi umiejętnościami kompozytorskimi i instrumentalnymi na tyle, by wkrótce stać się jednym z najbardziej charakterystycznych i szanowanych zespołów nie tylko w tym konkretnym gatunku jaki reprezentują, ale ogólnie w muzyce.
Formacja pod wodzą Patricka Mameliego ma na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych, a dyskografię na chwilę obecną zamyka wydany w lipcu 2021 roku krążek „Exitivm”.


Misanthropia

Misanthropia to symfoniczny zespół Black Metal z Holandii. W swoim najnowszym wydawnictwie „Convoy Of Sickness” opierając się na swoim poprzedniku „Omerta”, który ukazał w 2016 roku, ale wydarzenia i historie opisywane na tym krążku pochodzą z terenów holenderskich i belgijskich, które miały miejsce od późnych lat siedemdziesiątych do dnia dzisiejszego.
Ściśle współpracowali z Mikiem Weadem (m.in. King Diamond, Mercyful Fate) i Simonem Johanssonem (Wolf, Soilwork). Solna Sound Recording są odpowiedzialni za dźwięk, miks i mastering.


Truism

Zespół Truism, to reprezentant naszego kraju, stworzony z utalentowanych muzyków znanych Acid Drinkers, Flapjack, OCN, Stillborn czy Veal. Żaden fan nowoczesnego progresywnego metalu nie powinien przejść obok tego składu obojętnie. Zespół na swoich kanałach social media serwuje potężną dawkę wrażeń audio oraz audiowizualnych.
Skład kontynuuje prace nad swoim długo wyczekiwanym debiutem, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce na wiosnę 2022 r. Za produkcję LP odpowiada zespół, natomiast inżynierem miksu będzie Tue Madsen znany ze współpracy m.in. z Meshuggah, Suicide Silence czy Heaven Shall Burn.

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie organizatora: www.louderfest.pl

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na PESTILENCE