Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy Pierwsze Urodziny Klubu BRISTOL

Imprezy: Pierwsze Urodziny Klubu BRISTOL

Bilety na imprezę

Pierwsze Urodziny Klubu BRISTOL

termin

So, 03 grudnia 2022 godz. 22:00

miejsce

Bristol Częstochowa
Mikołaja Kopernika 16/18, 42-217 Częstochowa

organizator

Klub Bristol

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 03 gru 2022 22:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Pierwsze Urodziny Klubu BRISTOL 3 grudnia w Częstochowie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Pierwsze Urodziny Klubu Bristol
Guest: @C-bool
Music: Selected

===

C-Bool | BIO

C-BooL, czyli Grzegorz Cebula, urodził się 30 maja 1981 w Pyskowicach na Śląsku. Jest DJ-em, producentem muzycznym oraz właścicielem wytwórni C-Wave Records. Z muzyką klubową związany jest od namłodszych lat. Jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku, a produkcją muzyki zajmuje się od 2002. W 2003 roku współtworzył grupę Casteam. Jego solowe single „House Baby” (2003) i „Would You Feel” (2004) wyznaczyły nowy trend w muzyce tanecznej, który przez długi czas królował na parkietach w Polsce i kilku krajach Europy Zachodniej. Od 2006 styl produkcji C-BooLa zaczął ewoluować w kierunku muzyki house. Cztery lata później artysta powrócił w odmienionym stylu z utworem „Body & Soul”, nagranym z wokalistką Isabelle. Singiel podbił telewizyjne i radiowe playlisty. Kolejny utwór, tym razem z wokalem Jo, zatytułowany „Don't Waste The Time” zapowiadał album „8 Years”, który został wydany przez Magic Records w czerwcu 2011. Był on muzycznym podsumowaniem lat 2003-2011 w karierze C-BooLa, ale i zawierał trzy premierowe numery. Rok później ukazał się singiel „Do You Know”.

W 2016 C-BooL wydał singiel „Never Go Away”, o spokojniejszym, lecz nadal klubowym charakterze. Numer odniósł wielki sukces i był jednym z największych hitów wakacji tego roku. W Polsce trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów, a także był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych i TV, osiągając najwyższe pozycje zestawienia Airplay Radio i Airplay TV. Dotarł także na szczyt listy Top 50 Polish Dance Chart i polskiej listy Shazam. „Never Go Away” otrzymał statuetkę Eska Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy hit oraz nominację do Przeboju Lata RMF FM i TV Polsat. Osiągnął również wielki sukces radiowy w Rosji - dotarł na 4. miejsce listy Airplay w tym kraju, był również drugim najczęściej granym utworem w stacjach radiowych w Moskwie. Piosenka gości również w regularnych playlistach w takich krajach, jak Austria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Kazachstan, Litwa, Estonia i wielu innych.

Jesienią 2016 C-BooL wydał singiel, „Magic Symphony”, nagrany z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham. Także ten utwór osiągnął szczyt listy Airplay w Polsce i status poczwórnej Platynowej Płyty, a także przyniósł artyście nagrodę Eska Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy hit.

Rok później ukazał się kolejny singiel z Giang Pham, „DJ Is Your Second Name”. I ten utwór został hitem wakacji - w ciągu dwóch tygodni od premiery trafił na pierwsze miejsce polskiej listy Shazam i w Muzodajni oraz drugie w iTunes. Teledysk w serwisie YouTube uzyskał w kilka miesięcy 30 milionów wyświetleń, dzięki czemu był jednym z 10 najpopularniejszych polskich teledysków roku.

2018 C-BooL rozpoczął od singla „Wonderland”, który okazał się jednym z największych hitów artysty. Po miesiącu od premiery trafił na pierwsze miejsca list radiowych i sprzedażowych w Polsce, a pół roku później osiągnął 60 milionów odtworzeń na YouTube i uzyskał status Diamentowej Płyty za sprzedaż cyfrową.

W tym samym roku C-BooL stworzył oficjalny remiks utworu „Rumors” holenderskiego producenta i DJ-a R3HAB, z wokalem Sofii Carson. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych, podobnie jak wydany pod koniec 2018 autorski singiel „Fire In My Head”. W kolejnym roku wielką popularność w stacjach radiowych zyskał singiel stworzony we współpracy ze Skytechem, zatytułowany „La La Love”. W tym samym czasie singiel „Catch You” podbijał stacje radiowe Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan).

W 2021 roku ukazały się 2 przebojowy single C-BooL’a „Golden Rules” oraz „What Can I Do” który zdobyły polskie radiowe listy przebojów .

Wszystkie teledyski C-BooLa w serwisie YouTube łącznie wyświetlono ponad 385 milionów razy. C-BooL jako DJ w swojej 24-letniej karierze DJ-a zagrał w setkach klubów w Polsce i zagranicą. Swoje sety prezentował w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Dania, Austria i Bułgaria.

===

Wypatrujcie na ulicach naszego miasta imprezowego melexa BRISTOL, który bezpłatnie dowiezie Was na imprezę

https://www.instagram.com/bristolczestochowa/

Podążaj za gwiazdą 🌟

BRISTOL ✨ PRESTIGE ✨ ELEGANCE ✨ MUSIC

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!