Biletomat Koncerty Piotr Bukartyk & Ajagore

Koncerty: Piotr Bukartyk & Ajagore

Bilety na koncert

Piotr Bukartyk & Ajagore

termin

Pon, 30 stycznia 2023 godz. 20:00

miejsce

Lizard King Toruń
Kopernika 3, 87-100 Toruń

organizator

Agencja Artystyczno - Reklamowa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca siedzące

I Pula

dostępna do
Nd, 29 sty 2023 23:59

75 PLN

Wyprzedane


Miejsca siedzące

W dniu koncertu

dostępna do
Pon, 30 sty 2023 19:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilety na koncert Piotra Bukartyka, 30 stycznia w Toruniu!

Piotr Bukartyk & Ajagore


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

JASTRZĘBIE WŚRÓD JASTRZĘBI - na bieżąco aktualizowany, podawany w skocznych rytmach komentarz polityczny, fragmenty ostatniej płyty i tej, której jeszcze nie ma, do tego świeża garść bukartykowych evergreenów w ajagorowej oprawie. Uśmiejecie się do łez!

PIOTR BUKARTYK to autor i kompozytor piosenek, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny i konferansjer. W 1980 roku zaczął występować na krajowych turniejach poezji śpiewanej. W 1982 i 1983 zajął pierwsze miejsce w Olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych. W następnych latach zdobywał kolejne nagrody, m.in. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (1984 i 1985) oraz Ogólnopolskich Spotkań Twórców i Wykonawców Piosenki Autorskiej. W latach 90. wystąpił na festiwalu w Opolu (dwukrotnie), a w 1991 roku wygrał Kabareton. W latach 1991-1997 współpracował z kabaretem Pod Egidą. Kariera muzyczna Bukartyka początkowo skupiała się na występach solowych, podczas których akompaniował sobie na gitarze akustycznej. W trakcie koncertów w niemal całej Polsce prezentował głównie autorski materiał. Pierwszy album ("Szampańskie wersety") nagrał dopiero w 1997 r. W 1998 roku rozpoczął współpracę z zespołem Sekcja. Jej efektem był wydany rok później album zatytułowany "Z głowy". Kolejną płytę ("Ideały") nagrał w roku 2003 roku, a w radiowej Trójce promował ją utwór "Małgocha". W listopadzie 2007 premierę miał album "Live, czyli 25 l wody w ustach", który jest zapisem koncertu w studiu im. Agnieszki Osieckiej z 13 maja tego roku. Piotr Bukartyk komponuje także utwory dla innych artystów - jego piosenki wykonywali m.in. Varius Manx, Mieczysław Szcześniak czy Andrzej Krzywy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!