Przejdź do głównej treści strony

Playmate + Ktoś Cię Kocha = 10 Years Restoration: Analogue Cops

02.12.2017, sobota, 22:00
Szpitalna 1, Kraków Szpitalna 1, 31-027 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Playmate łączy siły z Ktoś Cię Kocha wyjątkowym cyklem, który obecny na ziemiach krakowskich jest od ponad 10 lat. Współpraca ta zaowocuje intensywnie, gdyż dzięki niej właśnie do Krakowa przyjedzie niesamowity duet The Analogue Corps. Co więcej, będziemy świętować dziesięciolecie wytwórni Restoration Records, za którą stoją nasi goście. Okazja jest …

Playmate łączy siły z Ktoś Cię Kocha wyjątkowym cyklem, który obecny na ziemiach krakowskich jest od ponad 10 lat. Współpraca ta zaowocuje intensywnie, gdyż dzięki niej właśnie do Krakowa przyjedzie niesamowity duet The Analogue Corps. Co więcej, będziemy świętować dziesięciolecie wytwórni Restoration Records, za którą stoją nasi goście. Okazja jest tym bardziej wyjątkowa, że zaproszono do celebracji jedynie 10 klubów na całym świecie i Szpitalna 1 jest jednym z nich. Czyż więcej trzeba by wiedzieć, że ta sobota trwać będzie długo?

The Analogue Corps to duet producentów Marieu i Lucretio, dwoje Włochów będących wyjątkowymi postaciami na niezależnej scenie klubowej. Są prawdziwymi obrońcami winyli i przeciwnikami wszechogarniającej cyfryzacji. Techno sygnowane znakiem Restoration Records to muzyka, która ma swoje korzenie w Chicago House, taneczna, pełna pozytywnej energii, czerpiąca garściami z disco Larry'ego Levana, funku George Clintona, a nawet jazzu tworzonego przez Milesa Davisa. Za swoje największe inspiracje wskazują Jeffa Millsa i Theo Parrisha, a na swoich występach używają jedynie analogowego sprzętu. The Analogue Corps uważają, że muzyka jest formą komunikacji i edukacji dla wszystkich ludzi na świecie.
Ich produkcje są doceniane i grane przez didżejów, takich jak James Pennington, Alan Oldham, Buzz Goree, Ame, Prosumer, Eddie Flashin Fowkles, Mad Max, Patrice Scott czy Marcel Dettmann.

Tej nocy usłyszymy jeszcze doskonałe sety, które wyjdą spod palców naszych rezydentów - Olivii, Matika Automatika, kuratora cyklu Playmante i Eltrona, kuratora zabawy oraz cyklu Ktoś Cię Kocha. Obok nich wystąpią Piotr Figiel, pochodzący z Krakowa producent, Huges wraz z EX1, czyli znani dostawcy muzyki house okraszonej mocnym disco sosem.

Room 1:
The Analogue Cops feat Lucretio & Marieu LIVE
Olivia
Matik Automatik
Eltron
Piotr Figiel

Room 2:
Huges
EX1

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

16,20 zł

Standard

Standard

27,00 zł

Standard

Standard

33,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.