Biletomat Muzyka klubowa Playmate + Ktoś Cię Kocha = 10 Years Restoration: Analogue Cops

Muzyka klubowa: Playmate + Ktoś Cię Kocha = 10 Years Restoration: Analogue Cops

Bilety na clubbing

Playmate + Ktoś Cię Kocha = 10 Years Restoration: Analogue Cops

termin

So, 02 grudnia 2017 godz. 22:00

miejsce

Szpitalna 1
Szpitalna 1, 31-027 Kraków

organizator

Szpitalna 1

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 30 lis 2017 11:26

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 01 gru 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 gru 2017 15:50

30 PLN

Wyprzedane 

📄Playmate + Ktoś Cię Kocha w Szpitalnej 1!

The Analogue Cops LIVE
Olivia
Matik Automatik
Eltron
Piotr Figiel
Huges
EX1

Playmate łączy siły z Ktoś Cię Kocha wyjątkowym cyklem, który obecny na ziemiach krakowskich jest od ponad 10 lat. Współpraca ta zaowocuje intensywnie, gdyż dzięki niej właśnie do Krakowa przyjedzie niesamowity duet The Analogue Corps. Co więcej, będziemy świętować dziesięciolecie wytwórni Restoration Records, za którą stoją nasi goście. Okazja jest tym bardziej wyjątkowa, że zaproszono do celebracji jedynie 10 klubów na całym świecie i Szpitalna 1 jest jednym z nich. Czyż więcej trzeba by wiedzieć, że ta sobota trwać będzie długo?

The Analogue Corps to duet producentów Marieu i Lucretio, dwoje Włochów będących wyjątkowymi postaciami na niezależnej scenie klubowej. Są prawdziwymi obrońcami winyli i przeciwnikami wszechogarniającej cyfryzacji. Techno sygnowane znakiem Restoration Records to muzyka, która ma swoje korzenie w Chicago House, taneczna, pełna pozytywnej energii, czerpiąca garściami z disco Larry'ego Levana, funku George Clintona, a nawet jazzu tworzonego przez Milesa Davisa. Za swoje największe inspiracje wskazują Jeffa Millsa i Theo Parrisha, a na swoich występach używają jedynie analogowego sprzętu. The Analogue Corps uważają, że muzyka jest formą komunikacji i edukacji dla wszystkich ludzi na świecie.
Ich produkcje są doceniane i grane przez didżejów, takich jak James Pennington, Alan Oldham, Buzz Goree, Ame, Prosumer, Eddie Flashin Fowkles, Mad Max, Patrice Scott czy Marcel Dettmann.

Tej nocy usłyszymy jeszcze doskonałe sety, które wyjdą spod palców naszych rezydentów - Olivii, Matika Automatika, kuratora cyklu Playmante i Eltrona, kuratora zabawy oraz cyklu Ktoś Cię Kocha. Obok nich wystąpią Piotr Figiel, pochodzący z Krakowa producent, Huges wraz z EX1, czyli znani dostawcy muzyki house okraszonej mocnym disco sosem.

Room 1:
The Analogue Cops feat Lucretio & Marieu LIVE
Olivia
Matik Automatik
Eltron
Piotr Figiel

Room 2:
Huges
EX1

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl