Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Please, stand-up! Wrocław

Stand-up: Please, stand-up! Wrocław

Bilety na Stand-up

Please, stand-up! Wrocław

termin

Wt, 26 lutego 2019 godz. 20:30

miejsce

Centrum Koncertowe A2
ul. Góralska 5, Wrocław

organizator

KOSMOS / DISCO

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria V (siedzące)

Kategoria V (siedzące)

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 15:00

69 PLN

Wyprzedane


Kategoria IV (siedzące)

Kategoria IV (siedzące)

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 15:00

79 PLN

Wyprzedane


Kategoria III (siedzące)

Kategoria III (siedzące)

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 15:00

89 PLN

Wyprzedane


Kategoria II (siedzące)

Kategoria II (siedzące)

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 15:00

99 PLN

Wyprzedane


Kategoria I (siedzące)

Kategoria I (siedzące)

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 15:00

119 PLN

Wyprzedane 

📄Please, stand-up! Wrocław

Łukasz Lotek Lodkowski, Paweł Chałupka, Błażej Krajewski, Tomek Kołecki, Czesław Mozil

start: 20:30 brama: 19:45

Zapraszamy na niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie stand-up comedy! Specjalnie dla Was na scenie pojawi się czołówka polskich komików i gość specjalny - gwiazda polskiej estrady z materiałem stand-upowym.

Gospodarzem-prowadzącym będzie Łukasz Lotek Lodkowski - jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie cechy, które posiada - od głosu, przez mimikę, gestykulację aż po unikalne spostrzeżenia na tematy wszelkie - bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania najliczniejszych tłumów.

Ze swoim najnowszym materiałem pojawi się Paweł Chałupka - skrzydlata dusza i pięknie pokręcony umysł skrywany pod maską frustrata. Fenomenalny komik. Laureat licznych nagród stand-upowych. Jego komedia to opowieści ukazujące, jak ciekawy i zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża prawdę o ludzkich dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie nieprzerwanie od 2011 roku. Wcześniej pizzer.

Kolejną gwiazdą wydarzenia będzie Błażej Krajewski, komik z Bydgoszczy. Crème de la crème polskiego stand-upu. Pasjonat dubbingu. Posiada umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Uwielbiany przez tłumy m.in. za Ivonę, Patola, Cejrowskiego i Lindę. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej specjalnie dla Was zagra swój najnowszy materiał.

Na scenie pojawi się też Tomek Kołecki - cudowne dziecko polskiego stand-upu. Najpopularniejszy komik młodego pokolenia. Rocznik 97, na scenie od 2013 r. Zaprezentuje Wam swój najnowszy materiał.

Na koniec prawdziwa bomba! Czesław Mozil – jeden z najpopularniejszych polskich artystów XXI wieku. Podwójny emigrant, żyjący między Danią a Polską, kochający absurdy obu tych krajów i patrzący na wszystko z humorem. Opowie o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Sprawdźcie sami.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Please, stand-up!