Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Rock POLSKI ZESPÓŁ

Rock: POLSKI ZESPÓŁ

Bilety na Rock

POLSKI ZESPÓŁ

termin

Pt, 12 maja 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 maj 2023 19:00

25 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na POLSKI ZESPÓŁ, 12 maja w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

POLSKI ZESPÓŁ - założony przez Kacpra Kaczmarka i Marcina Powalskiego w 2020 roku, tworzy muzykę z pogranicza post-rocka oraz rocka psychodelicznego. Swoje inspiracje czerpie również z jazzu i muzyki awangardowej. Jesienią roku 2020 skład zespołu został poszerzony o Andrzeja Sieczkowskiego oraz Dawida Śliwińskiego.

Członkowie grupy związani są z łódzką sceną muzyczną od wielu lat. Wcześniej współtworzyli zespoły: Sjón, L.Stadt oraz Cornada. Okazjonalnie Polski Zespół występuje razem z sekcją dętą (trąbka, puzon, saksofon).

Zespół tworzy i nagrywa w Łodzi.

https://www.facebook.com/polskizespol
https://www.youtube.com/@polskizespol
https://polskizespol.bandcamp.com/.../zaburzenia-adaptacyjne

Isles Of Goto to ansambl audiowizualny pogrążony w dźwiękowej melancholii i monochromie starych filmów. Prezentują autorskie kołysanki, krzyki zapatrzonych w swe buty i sączenie ze wzmacniaczy fal dźwiękowych o konsystencji formaliny. Swoje pieśni kierują do nocnych spacerowiczów, osób cierpiących na bezsenność i tych szukających komfortu w przestrzennym brudzie płynącym z głośników. Członkowie grupy pochodzą z miast aglomeracji śląskiej, m.in. Mysłowic oraz Chorzowa. Przygotowują się właśnie do wydania swojego pierwszego singla pt. "Chapelle Ardente" (to jedno zdanie doczeka się aktualizacji w ciągu tego miesiąca).

W skład zespołu wchodzą: Natalia Kamińska – perkusja, Artur Mendera - wokal, gitara elektryczna, Konrad Mikuszewski - gitara basowa, wokal wspierający, Grzegorz Janosz - pianino, klawisze, trąbka, wokal wspierający.

https://www.facebook.com/islesofgoto

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!