Przejdź do głównej treści strony

Potańcówka karnawałowa

03.02.2024, sobota, 18:00
Amfiteatr Muzeum Etnograficznego, Toruń Franciszkańska 11, 87-100 Toruń
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

3 lutego (sobota) w godz. 18.00–21.30 zapraszamy na Potańcówkę karnawałową z kapelą HrayBery/ГрайБери.
Kapela HrayBery/ГрайБери to ukraińsko-polski zespół wykonujący głównie utwory taneczne: kozaki, kołomyjki, mazurki, polki i walce - zrekonstruowane na podstawie różnych archiwalnych nagrań zebranych przez ukraińskich badaczy na ziemii znad Sanu oraz innych części Galicji Wschodniej. Brzmienie zespołu pozwoli odbiorcom zanurzyć się w …
3 lutego (sobota) w godz. 18.00–21.30 zapraszamy na Potańcówkę karnawałową z kapelą HrayBery/ГрайБери.
Kapela HrayBery/ГрайБери to ukraińsko-polski zespół wykonujący głównie utwory taneczne: kozaki, kołomyjki, mazurki, polki i walce - zrekonstruowane na podstawie różnych archiwalnych nagrań zebranych przez ukraińskich badaczy na ziemii znad Sanu oraz innych części Galicji Wschodniej. Brzmienie zespołu pozwoli odbiorcom zanurzyć się w dawnej, wielokulturowej muzyce regionów zamieszkałych wspólnie przez Polaków, Ukraińców i Żydów. Członkowie kapeli grają na tradycyjnych instrumentach; skrzypcach, cymbałach i bębnie i czasami basie. W XIX wieku zespoły w tym składzie cieszyły się popularnością zarówno w miastach, jak i na wsiach. Podczas potańcówki kapela poprowadzi kilka zabaw tanecznych.

Miejsce: Sala widowiskowa.

Bilety: 30 zł – normalny, 25 zł – ulgowy

Liczba miejsc ograniczona.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

BILET ULGOWY Impreza

25,00 zł

Strefa 1

BILET NORMALNY Impreza

30,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.