Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy Pożegnanie Starej Rzeźni - Circus Inferno pres. Monoloc

Imprezy: Pożegnanie Starej Rzeźni - Circus Inferno pres. Monoloc

Bilety na imprezę

Pożegnanie Starej Rzeźni - Circus Inferno pres. Monoloc

termin

So, 03 czerwca 2017 godz. 22:00

miejsce

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 maj 2017 12:48

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 maj 2017 17:14

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 maj 2017 17:09

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 03 cze 2017 18:00

65 PLN

Wyprzedane 

📄3 czerwca Stara Rzeźnia kończy swą działalność artystyczną!

Monoloc ( Dystopian/ Afterlife)
Deas
Plebs
visuals: .wju

Starą Rzeźnię klub SQ odkrył dla poznaniaków na nowo w 2009 roku, gdy zaprosił na wyjątkowy koncert Miss Kittin i The Hacker. Ceglane wnętrza idealnie skomponowały się z mocnym beatem i ciekawymi pokazami wizualnymi.

Organizatorzy dostrzegli potencjał tej zapomnianej lokalizacji - surowości murów, oddechu przestrzeni i scenograficznej otwartości - jako idealnej scenerii dla unikatowych wydarzeń. To właśnie tu odbyły się niezapomniane występy: topowego teamu Minus z udziałem samego Richiego Hawtina, w towarzystwie Magdy i Marca Houle,  zachwycającej gwiazdy - Nicolasa Jaara czy uznanego w świecie tanecznej elektroniki - Vitalica.

W 2011 roku wystartował projekt Delikatesy - letni projekt multikulturalny. Północne skrzydło tego oryginalnego obiektu od czerwca do września było punktem spotkań teatralnych, filmowych i muzycznych. Odbyły się też koncerty, jak choćby tez z Hey i Noze Live!

W 2013 roku imprezą z Franceską Lombardo SQ zaingurowało kultowy już dzisiaj cykl Circus Inferno, który bardzo szybko zyskał rzeszę wiernych fanów, nie tylko z Wielkopolski.

To niezwykłe widowisko organizowane przez klub SQ łączy występy światowej klasy gwiazd muzyki elektronicznej z oprawą nieszablonowego miejsca, wizualizacji, choreografii i kostiumów. W jego ramach wystąpili już tacy artyści, jak Tale Of Us, Michael Mayer, Scuba, Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem, Scuba, Mano Le Tough czy Tiefschwarz.

Od kilu lat cykl stale wymiany jest wśród najlepszych w Polsce, w 2016 za imprezę z Tale of Us za którą klub SQ otrzymał nagrodę polskiej sceny klubowej - Munoludy za najlepszy event roku.

Czerwcowe Circus Inferno to piękna klamra spinająca działalność SQ na terenie Starej Rzeźni przez lata. Ostatnie wersy tej rzeźnianej sagi napisze swym setem Monoloc, czyli Sascha Borchardt. Fanatyk techno urodzony we Frankfurcie, z młodzieńczymi korzeniami w rocku i heavy metalu, dziś kojarzony z Alerlife – konceptem i labelem Tale of Us – oraz z Dystopian – uznaną wytwórnią, w której wydają m.in. Rodhad i Recondite. Monoloc to buntownicze, ale gładkie spojrzenie na techno, czego wyraz daje najnowszy album The Untold Way – jedna z najbardziej uznanych produkcji tego gatunku w 2016 roku. Obecnie artysta lawiruje między techno i tech housem, pielęgnując atrakcyjny i inspirujący dźwięk, zawierając w nim szeroki zakres emocji. Komponując muzykę przede wszystkim dla siebie, a w drugiej kolejności dla całego świata, nigdy nie czuł się bardziej wolny przy eksplorowaniu swojego rzemiosła i eksperymentowaniu z nim.

Czerwcowa impreza jest pożegnaniem Starej Rzeźni i podziękowaniem dla fanów, którzy wspierali wydarzenia w niej się odbywające. Emocje zgromadzone przez lata współpracy z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniane zamknięcie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Pożegnanie Starej Rzeźni – Circus Inferno z Monoloc