Przejdź do głównej treści strony

pozqueer drag tour: A'Whora from RPDR UK (Poznań)

19.04.2024, piątek, 19:00
Pawilon Nowa Gazownia, Poznań ul. Ewangelicka 1, 61-857 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

A'Whora w Polsce! Uczestniczka RuPaul's Drag Race UK wystąpi 19. kwietnia w Poznaniu!
A'Whora to supergwiazda RuPaul's Drag Race UK i światowej klasy artystka drag, performerka i projektantka mody. Dzięki swoim oszałamiającym lokom została okrzyknięta fashion queen drugiego sezonu RPDR UK, a także wspólnie z Lawrence, Tayce i Bimini tworzyła kultowe …
A'Whora w Polsce! Uczestniczka RuPaul's Drag Race UK wystąpi 19. kwietnia w Poznaniu!
A'Whora to supergwiazda RuPaul's Drag Race UK i światowej klasy artystka drag, performerka i projektantka mody. Dzięki swoim oszałamiającym lokom została okrzyknięta fashion queen drugiego sezonu RPDR UK, a także wspólnie z Lawrence, Tayce i Bimini tworzyła kultowe United Kingdolls. A'Whora była również modelką dla Vogue Italia i zaprojektowała ekologiczną kolekcję dla H&M.
special guests:
Shady Lady
Himera
Twoja Stara
Ciotka Offka
Algebra
Bom Belle
___
Pamiętaj, że wchodząc do na to wydarzenie akceptujesz nasze zasady bezpieczeństwa i politykę równościową. Reagujemy na wszelkie przejawy homo-, bi-, queer- i transfobli, seksizmu, mizoginii, ableizmu, ageizmu, ksenofobii i im podobnych. Naruszenie zasad skutkuje natychmiastowym usunięciem z wydarzenia.

Bilety

Aktywne

I pula

93,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.