Biletomat Muzyka klubowa GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser

Muzyka klubowa: GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser

Bilety na clubbing

GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser

termin

Pt, 20 maja 2022 godz. 23:59

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Pula I

dostępna do
Czw, 19 maj 2022 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Pula II

dostępna do
Pt, 20 maj 2022 18:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Projekt Lab 20 maja w Poznaniu!

Grażyna Biedroń, Nimm 2, Lili Hauser, Hubert Stan, Jaycob, Rico Przybylski


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Witaj, to ja GAYA.

Na skrzydłach wiosny przybyłam do LABu ubrana w soczystą zieleń i hipnotyzujący fiolet. Ślady moich bosych stóp wybudzają roślinność z zimowego letargu, a moja magia zmusi do zakwitnięcia każdy kwiat. Jednym ruchem moich świetlistych włosów koloruję świat kalejdoskopem barw. Za dnia towarzyszy mi tęcza, a nocą emituję słodką aurę tajemnicy… Odważysz się odkryć ją razem ze mną?

Przed Tobą nowy cykl imprez wypełnionych atrakcjami, które pozostawią ślad w Twojej pamięci. Miejsce, które znasz jako LAB, stanie się krainą marzeń. Oto pierwszy projekt młodej DJki Lili Hauser oddającej hołd naturze wraz z przyjaciółmi. Spotkasz tam Twoich ukochanych DJów z okolicy. Towarzyszyć im będą zagraniczni goście, którzy rozgrzeją atmosferę w pełnej świateł i artystycznych zakamarków przestrzeni autorstwa Lili.

Czego możesz się spodziewać? Tajemnica to tajemnica! Gaya zaczaruje Cię blaskiem księżyca już w piątek 20.05.2022, kiedy minie północ. Muzyczny rytuał odbędzie się w nowo postawionej mistycznej LAB dżungli na Grochowych Łąkach. Kto wie, może miniesz Gayę przechadzającą się w mglistym lesie?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!