Przejdź do głównej treści strony

QUAL (William from Lebanon Hanover) | nowa data

14.10.2023, sobota, 23:59
Projekt LAB, Poznań Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisQUAL to solowy projekt Williama Maybelline’a z cenionego duetu Lebanon Hanover, w którym eksploruje mroczniejsze i cięższe brzmienie synth electro EBM.
Od początku jego kariery było jasne, że inspiruje się ostrzejszą muzyką. Odnajduje się na scenie gotyckiej, industrialnej, a nawet techno.
Qual swoją muzyką wita postapokaliptyczną nuklearną zimę. Wraz z …QUAL to solowy projekt Williama Maybelline’a z cenionego duetu Lebanon Hanover, w którym eksploruje mroczniejsze i cięższe brzmienie synth electro EBM.
Od początku jego kariery było jasne, że inspiruje się ostrzejszą muzyką. Odnajduje się na scenie gotyckiej, industrialnej, a nawet techno.
Qual swoją muzyką wita postapokaliptyczną nuklearną zimę. Wraz z terrorem i niespokojnym chaosem nadchodzi cyfrowa era skazana na cyfrową transformację.
Nadchodzą zmutowani ludzie i hybrydy, wyczerpane organizmy żywe.


Bilety

Aktywne

Standard

35 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 40 zł

II Pula

Standard

Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.