Biletomat Imprezy Quebonafide - Egzotyka

Imprezy: Quebonafide - Egzotyka

Bilety na imprezę

Quebonafide - Egzotyka

termin

Pt, 03 marca 2017 godz. 21:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 mar 2017 16:00

45 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Pt, 03 mar 2017 16:00

75 PLN

Wyprzedane 

📄Quebonafide wystąpi w Scenie!

Quebonafide

Bilet VIP zapewnia:

- miejsce siedzące,
- widok na sale koncertową i klubową,
- darmowe przekąski.

Wygodne sofy i fotele, widok na sale koncertową i kllubową z antresoli – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz tam zajrzeć!
Scena Klub || Strefa VIP: https://goo.gl/1z7QyQ

Quebonafide wyrusza w trasę ze swoim najnowszym krążkiem "Egzotyka"!

"Egzotyka" powstawała na kilku kontynentach. Jest owocem podróży dookoła świata, którą Quebonafide odbył w ubiegłym roku.

- Przed każdą podróżą staram się bardzo wnikliwie przygotować i odpowiednio nastroić. Począwszy od zagłębiania się w muzykę i tradycję danych miejsc, po aspekty historyczne. [...] Miejsca weryfikuję zarówno na podstawie opinii znajomych, jak i książkowych doświadczeń, ale myślę, że największy wpływ na kierunki, w które będziemy się udawali ma moja własna ciekawość skonfrontowania realiów z wyobrażeniami. Staram się wczuć w dane miejsce, a nie obserwuję chłodnym okiem wyalienowanego badacza - wyjaśniał Quebo w rozmowie z Redbull.com.

"Egzotyka" jest drugim solowym albumem rapera.

Płytę promują teledyski: nagrany w Tajlandii 'Oh My Buddha', meksykański 'quebahombre', 'Szejk' realizowany w Dubaju oraz nagrany w Indiach 'Bollywood' z gościnnym udziałem Czesława Mozila.

---------------------
Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie 'Ezoteryka' – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak 'Hype', 'Ile Mogłem', 'Żadnych Zmartwień', 'Ciernie' czy 'Trip', wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl