Biletomat Muzyka klubowa Radio Slave

Muzyka klubowa: Radio Slave

Bilety na clubbing

Radio Slave

termin

Pt, 27 stycznia 2017 godz. 22:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 23 sty 2017 17:40

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 sty 2017 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 sty 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Radio Slave powraca do Prozak 2.0

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.

Pierwszy zagraniczny booking w 2017 oddajemy w ręce brytyjskiego wirtuoza muzyki elektronicznej! Już 27.01, po prawie 3 letniej przerwie, swojej drugiej wizyty w 2.0 doczeka się założyciel wytwórni Rekids (Official) – Radio Slave (Official).

Mimo, że Matt dzieli się swoją twórczością pod kilkoma pseudonimami (Mathew E, Rekid, Quiet Villave i Sea Devils) to właśnie wydawnictwa spod szyldu „Radio Slave” przyniosły mu największy rozgłos i pod tym aliasem udało mu się połączyć wszystkie swoje muzyczne podróże. Takie utwory jak „Bell Clap Dance”, „Screaming Hands” czy „Grindhouse”, które powstały już jakiś czas temu, w dalszym ciągu są grane przez najlepszych DJ'i na świece, a znaczący wpływ na rozpoznawalność artysty miały też remixy dla Kylie Minogue i New Order. O wszechstronnych talentach Radio Slave'a świadczy również jego wytwórnia Rekids. Na przestrzeni lat do współpracy udało mu się namówić m.in. takich artystów jak Nina Kravitz, Mr.G, Chris Liebing czy Speedy J – obecnie topowe i najbardziej rozchwytywane nazwiska sceny 4na4.

Jego set z 2013 roku nie dość, że zaskoczył wszystkich obecnych w 2.0, to na przestrzeni lat w dalszym ciągu uważamy go za jeden z ciekawszych i najlepszych DJ setów w prozakowych murach. Co tym razem zaprezentuje Matt Edwards? Przekonamy się 27.01!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl