Biletomat Muzyka klubowa Rave or not to Rave w. Westbam

Muzyka klubowa: Rave or not to Rave w. Westbam

Bilety na clubbing

Rave or not to Rave w. Westbam

termin

So, 27 stycznia 2018 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 27 sty 2018 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Westbam zagra w Prozaku!

Westbam/ DE
Discox
Meg

HARD times czyli zaczynamy na dobre 2018 rok! Na pierwszy, "importowy" rzut leci WESTBAM, który wystąpi w Prozaku 27 stycznia.


WESTBAM legendarny producent, świetny dj, twórca klasyków: "The roof is on fire", "Oldschool", "Agharta", "Hard Times", czy"Sunshine". Od 1992 roku pomysłodawca i organizator imprezy Mayday, do której jako Members Of Mayday stworzył wszystkie, kultowe hymny. To także On wraz z dj Motte odpowiada za kawał muzycznej historii berlińskiej Loveparade jako autor jej hymnów. 27 stycznia, w klubie Prozak 2.0 Westbam wystąpi ze swoim nowym i starym materiałem dokładając cegiełkę do cyklu "RAVE OR NOT TO RAVE" czyli historii muzyki elektronicznej!

DJ's:

Westbam/ DE
Discox
Meg

Michael Mayer uważa go za jednego z najlepszych dj's, bo kto mógłby równać się doświadczeniem i wiedzą muzyczną z djem, który gra od 1983 roku i który tworzył HISTORIĘ elektroniki. Starsi bywalcy imprez, pamiętający czasy berlińskiego Love Parade, czy pierwszych imprez Mayday z sentymentem słuchają jego produkcji, a jest w czym wybierać ...

Jego pierwsze produkcje ukazały się w 1987 r. nakładem wytwórni Low Spirit, założonej w 1986 r. wspólnie z bratem i przyjaciółmi. Był to etap w którym tworzył muzykę w stylu classic house, new beat. W 1991 roku roku odbyła się pierwsza impreza z cyklu Mayday, której był inicjatorem i twórcą hymnów do tego wydarzenia, które od 1993 r. były wydawane jako projekt – Members Of Mayday.
Największą sławę i rozgłos Westbamowi przyniósł rok 1996. Na rynku ukazał się jego nowy singiel "Terminator" oraz "Born to Bang". Oba utwory prezentowały zupełnie nowy rodzaj muzyki techno. Od 1997 roku Westbam wspólnie z Dr. Motte każdego roku wydawali single-hymny do Love Parade. "Sunshine" – hymn Love Porade ’97 dotarł do 5 pozycji zestawienia najlepiej sprzedających się singli w Niemczech.
Dużą popularność zyskał także jego solowy singiel "Hard Times", a płyta "We’ll Never Stop Living this Way" doczekała się kilku reedycji, uzupełnionych o kolejne przeboje wylansowane przez WestBama "Agharta" oraz "Beatbox Rocker".
1999 rok to kolejny projekt WestBama gdzie tworzył pod pseudonimem Mr. X wraz z raperem/DJ – Afrika Islam’a ( pod pseudonimem Mr. Y ). Longplay
o nazwie "New World Order", a zwłaszcza tytułowy kawałek, bazujący na beacie z "Blue Monday" grupy New Order zyskał dużą popularność w Europie.

Obecnie artysta ma już ponad 50 lat, ale dalej wie co to dobre brzmienie udawadniając to ostatnio swoim remixem numeru "Sato Sato" grupy DAF.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl