Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Ray Wilson Acoustic Trio / 27.08 / Dziedziniec Zamkowy / Poznań - koncert odwołany

Pop: Ray Wilson Acoustic Trio / 27.08 / Dziedziniec Zamkowy / Poznań - koncert odwołany

Bilety na Pop

Ray Wilson Acoustic Trio / 27.08 / Dziedziniec Zamkowy / Poznań - koncert odwołany

termin

Czw, 27 sierpnia 2020 godz. 20:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

All In Poznań

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (m. siedzące)

Standard (m. siedzące)

dostępna do
Wt, 11 sie 2020 10:36

100 PLN

Wyprzedane 

📄Ray Wilson Acoustic Trio na Dziedzińcu zamkowym w Poznaniu!

Ray Wilson Acoustic Trio

wstęp 19:00
start koncertu 20:00

Ray Wilson podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20-lecie jego kariery solowej "Upon my life”, jak i największe przeboje grupy Genesis.

Usłyszymy przegląd utworów sięgających zarówno początków istnienia zespołu, przez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które Ray Wilson współtworzył jako frontman grupy na albumie “Calling All Stations”.

Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. W 2016 roku na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy artysty: akustyczny “Song for a friend” oraz “Makes me think of home” o bardziej elektrycznym brzmieniu. W 2017 roku ukazał się natomiast album live pt. “Time and Distance”. Wydawnictwa spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku polskim. W tym roku Wilson wydał swoją pierwszą płytę w formacie Blu-Ray. To zarejestrowany w niemieckim studio ZDF Bauhaus eksluzywny, zagrany dla niewielkiej widowni koncert.

22 lata temu Ray śpiewał, współtworzył i nagrał ostatni album studyjny Genesis „Calling all Stations”. Album zdobył 2. miejsce na listach przebojów w Niemczech i Wielkiej Brytanii i był wspierany przez 46-koncertową trasę po Europie, której zwieńczeniem były dwa występy w roli głównej gwiazdy na Rock in Park i Rock am Ring.

Solowa kariera Raya rozpoczęła się w 2002 roku. Ray wraz z bratem Steve’em i wokalistką Amandą Lyon zagrali 12 wyprzedanych koncertów akustycznych na Edinburgh International Festival. Podczas tych dwugodzinnych koncertów Ray wykonał utwory ze swojego debiutanckiego albumu solowego „Change”.

Nowy podwójny album Ray’a Wilsona „Upon My Life” obejmuje 20 lat jego kariery od czasów Genesis, podczas których Ray napisał i nagrał 9 albumów studyjnych, w tym zarówno solowych, jak i tych nagranych z grupami Stiltskin i Cut_. Ten dwupłytowy album przynosi bogactwo wspomnień i emocji, podsumowanie wyjątkowej i imponującej kariery szkockiego wokalisty.

Album przynosi również 2 nowe utwory: „Come the End of the World” oraz „I Wait and I Pray”. Obie piosenki zainspirowały dezorientacja polityczna, ekologiczne wyzwania i spolaryzowanie świata, w którym żyjemy.

„Postrzegam tę kolekcję piosenek jako moją własną duchową podróż. Piosenki niosą przesłanie pokoju, miłości, nadziei, wiary w siebie i w serce. Każda piosenka zawiera duchowe przesłanie i reprezentuje konkretny moment.”

Ray'a inspirują ludzie, a nie wydarzenia. W miarę jak życie staje się coraz bardziej zagmatwane i rozczarowujące, muzyka może dać nam bardzo potrzebną ucieczkę. Ważne jest, aby nieść przesłanie nadziei, nawet w melancholijnej piosence.

Ludzie potrzebują wsparcia. Muzyka, a także rodzina i przyjaźń mogą go udzielić. Muzyka powinna być balsamem i tym zawsze była dla Ray’a. Zarówno jeśli chodzi o piosenki, jak i występy na żywo.

Kup bilety już dziś na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Raya Wilsona

Wydarzenia Odwołane

Cykl koncertów na Dziedzińcu Zamkowym