Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale Re: Rzeszów Festival

Festiwale: Re: Rzeszów Festival

Bilety na festiwal

Re: Rzeszów Festival

termin

Pt, 28 lip 2023 godz. 16:00 - So, 29 lip 2023 godz. 00:00

miejsce

Bulwary nad Wisłokiem
ul. Bulwarowa, 35-051 Rzeszów

organizator

Agora SA

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na RE: RZESZÓW FESTIVAL 2023, 28-29 lipca w Rzeszowie!

T.Love, Sorry Boys, Bedoes2115, Błażej Król, Rubens, Julia Wieniawa, Jann, Grzegorz Hyży


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

RE: RZESZÓW FESTIVAL PO RAZ DRUGI

To już pewne! Druga edycja RE: Rzeszów Festival odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 lipca. 

Dwudniowy festiwal zadebiutował w stolicy Podkarpacia w 2022 roku szturmem przebijając się przez zatłoczoną mapę festiwalową Polski. Dzięki kolejnej edycji ma szansę na dobre zapisać się w kalendarzu obowiązkowych letnich wydarzeń muzycznych.
Pierwsza edycja RE: Rzeszów Festival spotkała się z gorącym przyjęciem. Podczas dwóch dni imprezy bawiło się aż 5,5 tys. festiwalowiczów. Zagrały takie gwiazdy jak m.in. Mrozu, Margaret, Brodka, Baranovski, Fisz Emade Tworzywo, Pezet, Natalia Przybysz, czy rodzimy rzeszowianin Arek Kłusowski.

Re:Rzeszów Festival ma ambicje stać się flagowym festiwalem regionu i muzyczną wizytówką Podkarpacia. Nazwa festiwalu nie jest przypadkowa - RE kojarzy się z RE:sovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami - RE to RE:cykling i RE:use, czyli odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, RE:start i RE:set, RE to RE:gionalność i lokalność. RE to wreszcie RE:laks, RE:lacje i RE:generacja - bo o tym jest właśnie festiwal: spędzaniu czasu razem, regenerującej atmosferze i odpoczynku i najlepszej jakości rozrywce.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie