Przejdź do głównej treści strony

Rekonstrukcja seta Solomuna z Bojler Room z Tulum / Luzztro na Pradze

09.03.2024, sobota, 22:00
Praga Centrum, Warszawa Szwedzka 2/4, 05-077 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

GRUBA AKCJA. ZAINTERESOWANIE WYDARZENIEM @REKONSTRUKCJA PRZESZŁO NASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA. SPRZEDAŻ OSIĄGNĘŁA TAKI POZIOM, IŻ LUZZTERECZKO OKAZAŁO SIĘ ZA MAŁE NA LUZZTRZAKÓW, DLATEGO OGŁASZAMY ZMIANĘ LOKALIZACJI NA PRAGA CENTRUM ORAZ ZMIANĘ DATY NA 09 MARCA (DZIEŃ PÓŹNIEJ) ZE WZGLĘDU NA DOSTĘPNOŚĆ TYCH PIĘKNYCH HAL. WYDARZENIE TO ROZSZERZY SIĘ O 3 LUZZTRZANE …
GRUBA AKCJA. ZAINTERESOWANIE WYDARZENIEM @REKONSTRUKCJA PRZESZŁO NASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA. SPRZEDAŻ OSIĄGNĘŁA TAKI POZIOM, IŻ LUZZTERECZKO OKAZAŁO SIĘ ZA MAŁE NA LUZZTRZAKÓW, DLATEGO OGŁASZAMY ZMIANĘ LOKALIZACJI NA PRAGA CENTRUM ORAZ ZMIANĘ DATY NA 09 MARCA (DZIEŃ PÓŹNIEJ) ZE WZGLĘDU NA DOSTĘPNOŚĆ TYCH PIĘKNYCH HAL. WYDARZENIE TO ROZSZERZY SIĘ O 3 LUZZTRZANE SALE, KTÓRE PRZENIESIEMY NA PRAGĘ, PRZENOSZĄC GESTY I UNIKATOWY KLIMAT. GŁÓWNA HALA ZAMIENI SIĘ W TULUM I BĘDZIE NIEZŁY MEKSYK, POJAWI SIĘ KULTOWA BAROWA ORAZ OTWARCIE CAŁOROCZNEGO OGRODU / PATIO GDZIE PRZYAFTERUJEMY WSPÓLNIE.

Zapomnij o drogim wyjeździe do Tulum, bo Tulum wpada do Luzztro, ażeby wspólnymi siłami odtworzyć i zrekonstruować jedno z najważniejszych wydarzeń w całej historii muzyki klubowej - DJ Set Solomuna w Bojler Room Tulum od którego tak naprawdę powinnismy rozpocząć liczenie początków clubbingu na świecie.

Unikatowe na skale światowa multimedialne doświadczenie, noszące znamiona kapsuły czasu, która pozwoli przenieść się na Meksykańska plaże w Tulum podczas Seta Solomuna w Boiler ROOM Tulum. Setki, a może tysiące godzin spędzonych na afterkach w towarzystwie bohaterów z nagrania to świetny powód, aby zmaterializować to wydarzenie w postaci prawdziwego planu filmowego oraz imprezy w jednym.

Tej nocy jedna z sal zmieni się w plan filmowy, DJ-ka stanie na środku, zagraja przez cała noc prawdziwe sobowtóry Solomuna, a publiczność wcieli się w role tzw #peopleofboilerroom. Po występie Solomuna w telewizyjnym okienku BR jego kariera nabrała gigantycznego rozpędu, a teraz kolej na kolejne, nowe gwiazdy showbiznesu. Przyjdź i przeżyj to z nami, bo wspomnienia są po to, aby je kolekcjonować.

Link do seta Solimuna:😎
https://youtu.be/bk6Xst6euQk?si=LLnyYCGC_BUryG0a

DJs
Same Solomuny

Bilety

Aktywne

Standard

79,00 zł
Do wyczerpania
Wyprzedane

I Pula

Standard

69,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.