Przejdź do głównej treści strony

Special Guest: Remady - Manu-L

24.02.2024, sobota, 22:00
X-Demon Poznań, Poznań Ignacego Paderewskiego 10, 61-740 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

W sobotę 24 lutego zapraszamy na wydarzenie z udziałem jednego z najbardziej energetycznych duetów na świecie — 𝐑𝐄𝐌𝐀𝐃Y & 𝐌𝐀𝐍𝐔-𝐋.

Panowie regularnie odwiedzają nasz kraj, a ich występy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Szwajcarski duet wykona dla Was swoje największe hity: „Single Ladies”, „Holidays”, „The Way We Are”, „Give Me A …

W sobotę 24 lutego zapraszamy na wydarzenie z udziałem jednego z najbardziej energetycznych duetów na świecie — 𝐑𝐄𝐌𝐀𝐃Y & 𝐌𝐀𝐍𝐔-𝐋.

Panowie regularnie odwiedzają nasz kraj, a ich występy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Szwajcarski duet wykona dla Was swoje największe hity: „Single Ladies”, „Holidays”, „The Way We Are”, „Give Me A Sign”, „No Superstar” i wiele innych.

Możecie spodziewać się niesamowitego setu DJ-skiego Remady-ego w połączeniu z pełnym ekspresji scenicznej live Manu-La, a także wielu innych atrakcji przygotowanych specjalnie na ten wieczór!

Nie może Was zabraknąć! Jak zawsze w

XD:

💥 2000m2
💥 2 sale taneczne i taras
💥celebracje
💥konfetti
💥Co2

XD - This is You World

➡️ DRESS CODE:Just be XD!

SMART CASUAL

➡️ RESERVATIONS:

bit.ly/emenagoxdpoznan

➡️ GUEST:

Szanowni Goście, w XD przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji

WYDARZENIE 21+

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

33,60 zł

II Pula

Standard

38,85 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.