Przejdź do głównej treści strony

ReTo & 3P

18.05.2018, piątek, 20:00
Klub Muzyczny Trójka, Września Koszarowa 14, Września
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Już w piątek 18 maja zapraszamy wszystkich do Wrześni na koncert ReTo, 3p x Lenzy i najlepsze lokalne składy wspomagające!
ReTo zagra we Wrześni po raz pierwszy i na pewno z atomową mocą zrobi to na co liczycie. W ramach trasy EDITTOUR zagra dla was numery z płyty "KRUK" …

Już w piątek 18 maja zapraszamy wszystkich do Wrześni na koncert ReTo, 3p x Lenzy i najlepsze lokalne składy wspomagające!
ReTo zagra we Wrześni po raz pierwszy i na pewno z atomową mocą zrobi to na co liczycie. W ramach trasy EDITTOUR zagra dla was numery z płyty "KRUK" oraz inne znane i lubiane hity!
3p dołoży bombę w kolejnej odsłonie ODLATUJĘ W DAL TURNUS. Tym razem poza numerami z legalnego debiutu - "Odlatuję w dal" 3p zaprezentuje nowości z dwóch nowych albumów i starszych znanych numerów!
BEFORE & AFTER PARTY oraz na dekach podczas występu 3p zagra najlepszy Dj i Producent jaki mógł się za nimi znaleźć - LENZY!
Dodatkowym elementem koncertu będą pokazy video, teledyski itp, będzie można wygrać Voucher'y na odzież, płyty oraz inne fanty przygotowane przez organizatora!!!

https://www.youtube.com/watch?v=IASaKWDGy-Q
https://www.youtube.com/watch?v=umNxHeaJBW8

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,50 zł

Standard

Standard

38,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.