Biletomat Koncerty Roam - Poznań

Koncerty: Roam - Poznań

Bilety na koncert

Roam - Poznań

termin

So, 25 listopada 2017 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 lis 2017 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 25 lis 2017 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Roam - Poznań

Roam

18:00 - doors
19:00 - Stand Atlantic
20:00 - Roam

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Roam! Muzycy, specjalizujący się w pop-punkowym graniu, wystąpią w 24 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i 25 listopada w poznańskim Klubie Pod Minogą!

Roam to pięcioosobowa formacja z Eastbourne w Wielkiej Brytanii. Swoją muzyczną przygodę muzycy rozpoczęli w 2012 roku, a pierwszą EP-kę, „Head Down”, wydali zaledwie rok później. Dzięki singlowemu „Head Rush” błyskawicznie udało im się zyskać popularność na lokalnej scenie. Kolejne dwa lata były dla muzyków czasem pierwszej europejskiej trasy koncertowej oraz okazją do wydania kolejnego mini albumu – „Viewpoint”. Nadchodzące koncerty nie będą pierwszą wizytą Roam w naszym kraju – Brytyjczycy zyskali już popularność w Polsce dzięki występom w 2014 roku u boku Enter Shikari w Warszawie i Krakowie, oraz ubiegłorocznym koncercie w Warszawie.

Warto zaznaczyć, że grupa wróci do Polski z nowym materiałem – premiera albumu „Great Heights & Nosedives” planowana jest na połowę października. W sieci pojawił się już pierwszy klip do singla „Playing Fiction”, który zapowiada bardzo dobry krążek!

http://www.youtube.com/v/-lfsJohrGGY

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.