Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Roast Sosnowca

Stand-up: Roast Sosnowca

Bilety na Stand-up

Roast Sosnowca

miejsce

Polska
Polska, None Polska

organizator

Wiecznie Spragnieni

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Dostęp on-line

Dostęp on-line

dostępna do
Pon, 01 cze 2020 15:00

19 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na ROAST w Internecie - transmisja PPV online!

Arkadiusz "Pan" Pawłowski, Bartosz Gajda, Jaś Borkowski, Chwytak, Marcin Zbigniew Wojciech, Jakub Poczęty, Kuba Rosa, Damian Kubik, Paweł Reszela, Piotr Wojteczek, Krzysztof Skiba, Jacek Noch. Zgas & Zgasik

Uzyskaj natychmiastowy dostęp (po wypełnieniu formularza) do wydarzenia Sosnowca!

"Tak naprawdę, wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać",
czyli Roast Sosnowca z udziałem Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego

Pierwszy ROAST MIASTA nadawany na żywo w trybie Pay Per View (PPV) - umożliwia oglądanie wydarzenia z każdego miejsca na świecie.


Podczas oficjalnego Roastu Miasta Sosnowiec honoru miasła jego najbardziej rozpoznawalna postać, sam Prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyszedł obronną ręką i pokazał właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się oglądając Roast Sosnowca. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanęło do walki o miano "Miasta z dystansem". Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca.

Wydarzenie poprowadził Arkadiusz "Pan" Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabrakło Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, zjawiskowego Chwytaka, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjnił znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadbał Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!


Jak to się wszystko zaczęło?
2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis "Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy". 4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl "Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i sosnowiczanie odpowiadają" przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima "Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę." To właśnie ten komentarz zmotywował nas do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a
Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!


Organizatorzy:
Urząd Miasta Sosnowiec
Miejski Klub im. Jana Kiepury
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Agencja Artystyczna SyndykatRozrywki.pl
Roasty.pl - Bezczelnie śmieszni


Aby zrealizować dostęp wydarzenia, należy wypełnić formularz www.roasty.pl/ppv/biletomat/

Nie jest to rejestracja konta, a jedynie uzyskanie dostępu do video zapisu z całego wydarzenia.

Uwaga! 1 osoba - 1 bilet!
W zgłoszeniu podaj swój numer biletu.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Wydarzenia online