Biletomat Imprezy Robag Wruhme - Before Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017

Imprezy: Robag Wruhme - Before Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017

Bilety na imprezę

Robag Wruhme - Before Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017

termin

So, 13 maja 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 maj 2017 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Before Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017 – Robag Wruhme w Sfinksie!

Kolejna odsłona cyklu wydarzeń Before Tauron Nowa Muzyka Katowice, które umilą oczekiwanie na 12. edycję festiwalu. Zanim w drugi weekend lipca popłynie dźwięk z 8 festiwalowych scen, zapraszamy Was na imprezę w jednym z naszych ulubionych klubów i z jednym z naszych ulubionych didżejów.

Robag Wruhme to postać, której fanom festiwalu szerzej przedstawiać nie trzeba, a jego niekończący się występ na zakończenie 10. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice wspominamy do dziś. Utytułowanego gościa wesprą dobrze znani bywalcom Sfinksa Vacos, Radek Cyman i Ricardo oraz c.h.district, który zaprezentuje autorski liveact.

ROBAG WRUHME
Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Kiedyś w duecie Wighnomy Bros., obecnie koncentruje się na działalności solowej, nieustannie grając sety, produkując nowe utwory i remiksy.
https://www.facebook.com/robagwruhme/
https://soundcloud.com/robag_fm

VACOS
DJ i organizator imprez. Działa na polskiej scenie klubowej od 2004 roku. Związany z wieloma klubami i dziesiątkami projektów imprez. Od 2011 roku zarządza klubem Sfinks700. Prywatnie niepoprawny romantyk, miłośnik barokowej poezji i zagorzały kolekcjoner indyjskiej porcelany.
https://www.facebook.com/vacospl
https://soundcloud.com/sfinks700/vacos-live-audioriver-2016

RADEK CYMAN
Radek prowadzi na co dzień znany w światku geszeft płytowy Cyman Records, a w weekendy gra ostro wyselekcjonowane winylowe cymesy w trójmiejskich i nie tylko trójmiejskich przybytkach życia nocnego. Łączy nienaganną technikę z nietuzinkowymi inspiracjami, a jego sety nie pozostawiają obojętnym nawet najbardziej opornych.

https://www.facebook.com/radekcyman
https://soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-16-radekk

c.h.district
Istniejący od 1998 roku projekt Mirosława Matyasika, łączący industrialne brzmienia ze współczesnymi produkcjami spod znaku inteligentnej elektroniki.
c.h. district ma na swoim koncie kilka pełnowymiarowych albumów wydanych nakładem francuskiego M-Tronic, amerykankiego Tympanik Audio czy polskiego Requiem Records, a także także udział w wielu kompilacjach i remiksach.
https://www.facebook.com/chdistrict-176181450162/
https://soundcloud.com/c-h-district

RICARDO

DJ, właściciel agencji Portobello Group. Organizator Seazone Music & Conference, pomysłodawca setek imprez, min. Big Boat Party.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl