Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika ROBAG WRUHME

Elektronika: ROBAG WRUHME

Bilety na Elektronika

ROBAG WRUHME

termin

So, 25 marca 2023 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia ROBAG WRUHME w innym terminie i miejscu.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na występ Robag Wruhme już 25 marca w Katowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Występy pewnych wykonawców wystarczy „zaliczyć” raz w życiu, ale są też tacy artyści, których można słuchać wielokrotnie i za każdym razem niosą nowe emocje.


Robag Wruhme
to jeden z naszych najczęstszych gości. Bywalcy imprez w Hipnozie dobrze znają powód takiej sytuacji. To zdecydowanie nasz ulubiony didżej.
Doskonale pamiętamy każdy set Robaga, czy to jesienią w Hipnozie, czy latem na Sztauwajerach, w JAZBARze Muchowiec lub na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Robag Wruhme to człowiek-instytucja. W marcową noc jak nikt inny rozgrzeje nasze serca, umysły i ciała. To będzie maraton tańca.

Robag Wruhme naprawdę nazywa się Gabor Schablitzki. Niemiecki DJ i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Jako jedną z największych nastoletnich
inspiracji wymienia kultowy film „Beat Street”. Powołał kilka zespołów i kooperacji, z których najważniejszy okazał się duet Wighnomy Bros. Pod tym szyldem Robag wyprodukował wiele klubowych klasyków,
współpracując z Monkey Mafia. W 2010 duet został rozwiązany, a Gabor oddał się solowej działalności. Już wcześniej na fali trendu na imiona i ksywki czytane od tyłu powstał Robag Wruhme.
Od tamtej pory Gabor nieustannie grywa i produkuje nową muzykę, również nakładem własnej wytwórni Tulpa Ovi. W połowie 2019 wrócił z trzecim albumem w karierze, o którym
Pitchfork napisał, że „to najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”.

Więcej o artyście:

https://www.facebook.com/robagwruhme/
https://soundcloud.com/robag_fm
https://open.spotify.com/artist/47UDvjDVedKddLfGWk3ke

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!