Biletomat Muzyka klubowa Roman Flugel & Chino

Muzyka klubowa: Roman Flugel & Chino

Bilety na clubbing

Roman Flugel & Chino

termin

So, 02 lipca 2022 godz. 20:00

miejsce

JAZBAR Muchowiec
Francuska 263, 40-506 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 01 lip 2022 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
So, 02 lip 2022 20:00

30 PLN

Wyprzedane


 

📄Kup bilet na koncert Roman Flugel & Chino 2 Lipca w Katowicach!

Roman Flügel (Running Back, Cocoon, Playhouse / Frankfurt, DE), Chino


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ROMAN FLÜGEL & CHINO W JAZBAR MUCHOWIEC!

Podczas grania pozwala wybrzmieć każdej płycie, a jego głębokie miks daje muzyce oddech. Swobodnie czaruje nagraniami z różnych klimatów, a jego sety wyróżnia świetne zrozumienie muzyki. Tworzy dla tancerzy cały dźwiękowy krajobraz, brzmieniową podróż po idealnie dopasowanych fragmentach. Jednocześnie każdy jego set brzmi inaczej.

Roman Flügel słynie z częstego zaskakiwania publiki, a najbliższa okazja by się o tym przekonać już w sobotę 2 lipca w JAZBAR

Muchowiec! Roman Flügel wywodzi się z szerokiej tradycji house i techno. Prasa pisze o nim, że jest nonkonformistą, a wpływowy DJ Gerd Janson porównuje go do kameleona. Jego podejście do muzyki jest trudne do zaszufladkowania. To fakt, który sprawia mu nieopisaną radość. "Uwielbiam niespodzianki" - mówi artysta. Jego sety zmieniają brzmienie wraz z publicznością, miejscem i czasem. Jedyne co jest w nich stałe to właśnie zmiana. Roman Flügel jest aktywny na scenie od początku lat 90. Grywa liveacty, produkuje, remiksuje oraz prowadzi własne wytwórnie, jak m.in. Ongaku, Klang Elektronik i prestiżowy Playhouse. Pod własnym nazwiskiem opublikował 5 solowych albumów, z których ostatni to zeszłoroczny „Eating DARKNESS” opublikowany nakładem wpływowej wytwórni Running Back.
W lutym 2022 roku do sklepów trafiła najnowsza EP-ka artysty. Jej tytuł to „Mega” i tak właśnie będzie w sobotę 2 lipca w JAZBAR Muchowiec, gdy zagra Roman Flügel, reprezentant absolutnej czołówki europejskiej sceny elektronicznej.

Więcej o artyście:
http://romanfluegel.de/
https://www.facebook.com/romanfluegel
https://www.instagram.com/roman_fluegel/
https://twitter.com/romanfluegel
https://ra.co/dj/romanflugel

CHINO

Producent i performer muzyczny, grafik. Miłośnik gór. Dorastając w otoczeniu szarości Katowic lat 90-tych szybko uległ magnetyzmowi graffiti oraz muzyki, która często mu wówczas towarzyszyła – klasycznego electro i industrialu.
Te wczesne zainteresowania poprowadziły go w kierunku studiów na katowickiej ASP, gdzie obecnie pracuje, oraz ku eksperymentom z dźwiękiem – począwszy od wczesnych doświadczeń z mikro-samplingiem, poprzez odkrycie dla siebie syntezy analogowej, aż do głębokiego zanurzenia w praxis występów na żywo, obejmujących zarówno gwałtowne wybuchy technologicznej energii, jak i całonocne, wielowątkowe improwizacje.
Pozostaje performerem również w studiu, nadając swoim nagraniom spontaniczny charakter występów na żywo. Stale podejmuje próby przekroczenia czystej narzędziowości swojego muzycznego machinarium tak, aby przemawiało jego własnym głosem – szorstkim i surowym, ale bezpośrednim i szczerym.

Współtworzy wreszcie Radar – dawniej klub, obecnie kolektyw oraz cykl imprez – gdzie oprócz regularnych występów odpowiada za wizualny charakter projektu, zgodnie ze swoją filozofią pracy na styku muzyki i sztuki.
Poza występami w całej Polsce odwiedził również Kazachstan, Tadżykistan, Ukrainę, Rosję, Gruzję, Izrael, Albanię oraz Niemcy. Jego dyskografia obejmuje wydawnictwa dla Recognition, Syntetyku, Uncanny Valley, S1 Warsaw, Holger, Altered States Tapes i Shtum.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!