Przejdź do głównej treści strony

Rooftop Vibes: Alex O'Rion

31.08.2024, sobota, 22:00
W/W Wdech Wydech, Wrocław Wyspa Słodowa 7, 20-266 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Be Kolektiv oraz Deep In My Soul zapraszają na imprezę Rooftop Vibes, która odbędzie się 31.08 we Wrocławiu na dachu Wdech Wydech!

Główną gwiazdą wieczoru będzie Alex O’Rion, założyciel Solis Records znany ze swojej wyjątkowej muzyki, która łączy w sobie energetyczne rytmy i głębokie, hipnotyzujące brzmienia, które idealnie sprawdzą się …

Be Kolektiv oraz Deep In My Soul zapraszają na imprezę Rooftop Vibes, która odbędzie się 31.08 we Wrocławiu na dachu Wdech Wydech!

Główną gwiazdą wieczoru będzie Alex O’Rion, założyciel Solis Records znany ze swojej wyjątkowej muzyki, która łączy w sobie energetyczne rytmy i głębokie, hipnotyzujące brzmienia, które idealnie sprawdzą się na parkiecie W/W.

To będzie niezapomniana noc pełna muzycznych wrażeń i niesamowitej atmosfery!

Line Up:

🧡Alex O'Rion
www.facebook.com/alexorionofficial
www.instagram.com/alexoriondj/
🎵soundcloud.com/alexorion

Support:
Seb (Seb & Rodrigezz)
🎵 https://soundcloud.com/sebrodrigezz

Wydarzenie organizowane w przestrzeni klubu Wdech / Wydech, przez zewnętrznego promotora – Be Kolektiv oraz Deep In My Soul.

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

49,05 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.