Przejdź do głównej treści strony

Rosalie. x Coals / KATOWICE - koncert odwołany

25.04.2020, sobota, 20:00
Jazz Club Hipnoza, Katowice Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

drzwi - 19:00
start - 20:00

Jednego wieczoru w katowickiej Hipnozie swoje nowe wydawnictwa promować będą Rosalie. i Coals!
Premierowo na Śląsku usłyszycie materiał z albumów "IDeal" i "docusoap".

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako …

 

drzwi - 19:00
start - 20:00

Jednego wieczoru w katowickiej Hipnozie swoje nowe wydawnictwa promować będą Rosalie. i Coals!
Premierowo na Śląsku usłyszycie materiał z albumów "IDeal" i "docusoap".

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma dwa wydawnictwa - Enuff EP i album Flashback (Alkopoligamia.com), a także wspólne nagrania m.in. z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy duetem Catz 'N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W 2020 nakładem DEF JAM Recordings Poland ukaże się jej kolejny album i to w większości nowe nagrania usłyszmy podczas wiosennej trasy koncertowej.

Coals to jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów muzycznych. Nazwa formacji ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus określił ich muzykę jako "marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku”. Grupa ma na koncie nie tylko świetnie przyjęty, debiutancki krążek Tamagotchi, ale też koncerty na takich festiwalach jak Reeperbahn, Primavera Sound czy Eurosonic oraz sesję dla kultowego radia KEXP podczas Iceland Airwaves. Wiosną 2019 Coals wypuścili EP-kę Klan, przy której współpracowali m.in z Piernikowskim i Schafterem. Materiał potwierdza, że Coals to mistrzowie żonglerki konwencjami, w której hip-hop łączy się z abstrakcyjnymi beatami i estetyką lat ’00. Kontynuacji tego eklektycznego albumu możemy spodziewać się na początku 2020 roku. Ich nowy album ukaże się nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

43,50 zł

Standard

Standard

48,60 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.