Przejdź do głównej treści strony

RUSS MILLIONS (UK) / WARSZAWA @PROGRESJA

15.04.2023, sobota, 21:00 Otwarcie bramek: 19:00
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***Drzwi - 19:00
Koncert : 21:00

RUSS MILLIONS (UK) 🇬🇧
Brytyjska gwiazda oraz jeden z najpopularniejszych raperów w Europie Russ Millions, a dokładnie Shylo …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***Drzwi - 19:00
Koncert : 21:00

RUSS MILLIONS (UK) 🇬🇧
Brytyjska gwiazda oraz jeden z najpopularniejszych raperów w Europie Russ Millions, a dokładnie Shylo Batchelor Ashby Milwood przyjedzie do Warszawy 15 kwietnia w ramach trasy „One of a kind tour” promującej jego nową płytę, której premiera odbyła się 24 lutego 2023.
Jednym z największych hitów Russ Millionsa jest utwór "Body", nagrany we współpracy z Tionem Wayne'em, który w ciągu kilku miesięcy zdobył miliony wyświetleń w serwisach streamingowych oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów brytyjskiej sceny muzycznej.
Jego muzyka łączy różne style, takie jak drill, grime, trap i hip-hop, co pozwala mu na kreatywność w tworzeniu nowych utworów. Russ ma na swoim koncie wiele innych popularnych utworów, takich jak "Keisha & Becky", "Gun Lean Remix" czy "Big Shark”.
Współpracował również z takimi artystami jak np. Tion Wayne, Fivio Foreign, French Montanta, Arrdee, Aitch, Rondodasosa, Noizy, Capo Plaza, Ivorian Doll. RUSS MILLIONS (UK) 🇬🇧

❌Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

83,80 zł

II Pula

Standard

94,40 zł

III Pula

Standard

105,00 zł

LAST CALL

Standard

126,20 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.