Przejdź do głównej treści strony

RUTS DC | Warszawa

20.11.2023, poniedziałek, 20:00
VooDoo, Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, 01-242 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisBrytyjska formacja punk rockowa Ruts DC wystąpi w listopadzie w Krakowie i Warszawie w ramach trasy promującej jej najnowszy album “Counterculture?”!

Ruts DC, które w pierwszych latach swojej działalności funkcjonowało pod nazwą The Ruts, założone zostało w Londynie w 1977 roku. Pod koniec lat 70. utwory grupy, takie jak “Babylon’s …Brytyjska formacja punk rockowa Ruts DC wystąpi w listopadzie w Krakowie i Warszawie w ramach trasy promującej jej najnowszy album “Counterculture?”!

Ruts DC, które w pierwszych latach swojej działalności funkcjonowało pod nazwą The Ruts, założone zostało w Londynie w 1977 roku. Pod koniec lat 70. utwory grupy, takie jak “Babylon’s Burning” czy “Something That I Said” uplasowały się na brytyjskiej liście przebojów (ten pierwszy wylądował nawet na UK Top 10!), a sam zespół wystąpił w kultowym programie Top of the Pops oraz zagrał koncerty z The Damned, The Clash, Buzzcocks i Sham 69. Po śmierci wokalisty Malcolma Owena w 1980 roku formacja zmieniła nazwę na obecną i po wydaniu dwóch albumów rozpadła się w 1983. Zespół wznowił działalność w 2007 roku i od tego czasu nagrał 4 albumy - “Rhythm Collision Volume 2” (2013), “Music Must Destroy” (2016), “Electracoustic Volume One” (2021) oraz “Counterculture?”, który światło dzienne ujrzał 21 kwietnia bieżącego roku.

RUTS DC

📅19.11.2023
📍Kraków, Gwarek

📅20.11.2023
📍Warszawa, VooDoo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡RUTS DC (UK / Sosumi Recordings, Code 7 Distribution) - punk rock

🌐https://www.facebook.com/theruts
🌐https://www.instagram.com/therutsdc
🌐https://rutsdc.com

🔊”Kill The Pain”: https://www.youtube.com/watch?v=H0t1S6qww9o
🔊”Music Must Destroy”: https://www.youtube.com/watch?v=4irIUwvqemc
🔊”Something That I Said”: https://www.youtube.com/watch?v=_8Y9AIl3G_8


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

99 zł
110 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.