Biletomat Muzyka klubowa RYSY | SZCZECIN

Muzyka klubowa: RYSY | SZCZECIN

Bilety na clubbing

RYSY | SZCZECIN

termin

So, 10 grudnia 2022 godz. 23:00

miejsce

Hala Odra
Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin

organizator

PBN Polska

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 09 gru 2022 23:59

50 PLN

Wyprzedane
 

📄Kup bilet na RYSY 10 grudnia w Szczecinie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Już 10 grudnia, Już 10 grudnia, w szczecińskiej Hali Odra, Be Kolektiv powraca z widowiskiem, które będzie ucztą dla Waszych oczu, uszu ale przede wszystkim serc.

Zanurzmy się wspólnie w muzykę od duetu Rysy. . Dawniej znani jako „Traveller”, w zeszłym roku wrócili na deski sceny elektronicznej tanecznym krokiem, za którym podążając słyszymy, że kilka lat przerwy nie poszło na marne. Wyraźnie wyczuwalna jest różnorodność, technicznie i jakościowo numery są genialne co usłyszeć możecie przesłuchując ich jeszcze ciepły album 4GET. Poza klasyczną dla nich dynamiką i harmonią utworów każda z ich produkcji niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny, nadając setom tego właśnie czegoś. Tej wyjątkowej, niezwykłej i rzadkiej chwili intensywnego i przede wszystkim wspólnego przeżywania tych samych emocji, którymi artyści dzielą się z nami za sprawą sztuki tworzenia muzyki. Tworzy to atmosferę mistyczną, która łączy wirtuozów z roztańczoną, w poczuciu ekstatycznego szczęścia publiką jakąś magiczną nicią, która zawiązana między wszystkimi stwarza moment nierozerwalnej jedności, miłości, zrozumienia i wzruszenia, który w sercu pozostaje już na zawsze.

Line up:

Rysy live
https://open.spotify.com/artist/1g8ymDLzZuSX7H7QGY3mGX?si=0F8284VkTiyPvEmcaxFiXg

Skarby
https://soundcloud.com/skarby

zaVVatjacy (Sima b2b BeeT)
https://soundcloud.com/zavvatjacyofficial

+Deep in my Soul stage

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na występ RYSY!