Bilety Hotel Rezydencja Solei

Hotel Rezydencja Solei

Hotel Rezydencja Solei usytuowany jest w spokojnej części Poznania, na skraju lasu wśród bajecznych krajobrazów Jeziora Strzeszyńskiego. W okolicy panują doskonałe warunki do wycieczek rowerowych, spacerów, joggingu i pikników na łonie natury.

W naszym hotelu znajdują się 23 komfortowe, przestronne pokoje: jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty. Wszystkie wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem.

Śniadanie u nas są połączeniem bufetu oraz menu a'la carte składającego się z świeżo przygotowanych dań serwowanych na życzenie. Śniadania w Rezydencji bogate są w naturalne i zdrowe produkty - mięsa i wędliny z hotelowej wędzarni, ekologiczne jaja ze wsi, domowe pasty i sery czy soki ze świeżych owoców i warzyw.
Nasi Goście mają do dyspozycji saunę fińską i rowery turystyczne.

Tuż przy Hotelu znajduje się golfowy driving range z 30 stanowiskami dla graczy oraz strefami putting green i chipping green. Na miejscu zachęcamy również do skorzystania z usług instruktora gry w golfa.

Obiekt oddalony jest zaledwie o 20 minut jazdy od Stadionu Miejskiego, Starego Rynku oraz terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich.Biletomat Hotel Rezydencja Solei / SALMA INVEST

Wydarzenia Hotel Rezydencja Solei

Nie znaleziono wydarzeń dla podanego promotora.

Powrót do strony głównej