Przejdź do głównej treści strony

Salon Kobiet - Katarzyna Dacyszyn

07.04.2024, niedziela, 17:00
Kieleckie Centrum Kultury, Kielce Plac Stanisława Moniuszki 2B, Kielce
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

KATARZYNA DACYSZYN przedsiębiorczyni, projektantka mody, była modelka. Autorka książki „Kobieta z blizną”, która była przez lata prześladowana przez stalkera, a kiedy wytoczyła mu proces, on na korytarzu sądowym oblał ją kwasem siarkowym, parząc dotkliwie jej twarz i ciało. Tragedię tę obróciła w siłę, zaczęła zmieniać świat, ucząc akceptacji ciała, motywacji …
KATARZYNA DACYSZYN przedsiębiorczyni, projektantka mody, była modelka. Autorka książki „Kobieta z blizną”, która była przez lata prześladowana przez stalkera, a kiedy wytoczyła mu proces, on na korytarzu sądowym oblał ją kwasem siarkowym, parząc dotkliwie jej twarz i ciało. Tragedię tę obróciła w siłę, zaczęła zmieniać świat, ucząc akceptacji ciała, motywacji do pokonywania życiowych zakrętów i zwracając też uwagę na problem stalkingu. Inspiruje, motywuje, uczy.

Bilety

Wyprzedane

Normalny 20 zł

Miejska Karta Kielce

18,00 zł

Normalny 20 zł

KDR OGÓLNOPOLSKA

19,00 zł

Normalny 20 zł

normalny

20,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.