Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika SARAPATA - Plaży Warta

Elektronika: SARAPATA - Plaży Warta

Bilety na Elektronika

SARAPATA - Plaży Warta

termin

Pt, 16 września 2022 godz. 20:00

miejsce

Eco Village Plaża Wilda
Piastowska 71, 61-556 Poznań

organizator

H&H Entertainment

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 wrz 2022 20:00

10 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilety Sarapata 16 września w Poznaniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 16.09 na Plaży zagrają dla Was wyjątkowi bracia, którzy współtworzą zespół SARAPATA. To będzie wieczór przy dźwiękach świeżego, energetycznego i bardzo romantycznego techno. Tak, tak, bo ten gatunek muzyczny może Was unieść w świat intymnych wrażeń.

Krakowski zespół SARAPATA od początku swojej działalności łączy w sobie wiele skrajności, jak i doświadczenia zdobyte na różnych odcinkach muzycznej drogi. Michał i Mateusz Sarapata miłość do harmonii wynieśli z akompaniowania zespołowi Lor, a także ze współtworzenia w przeszłości własnej grupy SALK, dzięki której ich muzyka - wykorzystująca głównie klasyczne instrumenty - opierała się na onirycznych, niemal baśniowych opowieściach. Po godzinach odkładają gitary, by dać upust swojej największej miłości - muzyce elektronicznej, a dokładniej techno.

Muzyka tego duetu dostarcza ogromnej ilości wrażeń, które skłaniają do tańca i są jak wprowadzenie do rytuału. Techno w wykonaniu braci Sarapata dalekie jest od banału. To kolorowe, bogate, organiczne i pulsujące dźwięki.

“EP1", debiutancka płyta braci, to nie tylko chęć określenia własnego charakteru, to odważna próba wprowadzenia zupełnie nowej estetyki na polskiej scenie. Moderatowy trance łączy się z eterycznym brzęczeniem Jona Hopkinsa czy Kiasmosa, a to tworzy nieznośnie chwytliwą mieszankę, która wbija się do głowy i nie zamierza jej opuścić. Dodają do tego wyjątkowy talent do konstruowania doskonałych harmonii, którego źródła można upatrywać w doświadczeniach z tworzenia muzyki filmowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!