Biletomat Koncerty Sarius x PlanBe - Zabrze

Koncerty: Sarius x PlanBe - Zabrze

Bilety na koncert

Sarius x PlanBe - Zabrze

termin

So, 09 marca 2019 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

Agencja Artystyczna Perspektywy

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 sty 2019 15:28

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 23 sty 2019 15:11

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 mar 2019 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Sarius x PlanBe - Zabrze

Sarius, PlanBe

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z Sariusem i PlanemBe. Dwa koncerty, dwójka znakomitych artystów, dwie odmienne osobowości i dwa niepodrabialne style. Atmosfera jaką stworzą w klubie CK Wiatrak napełni was wyjątkową energią i dawką endorfin, powodują, że wieczór ten przejdzie do historii!

Sarius to młody i utalentowany raper i wokalista, który pochodzi z mającego hip-hopowe tradycje częstochowskiego osiedla 1000-lecia. Na rynku zadebiutował w 2013 roku, wydanym nakładem Asfalt Records, albumem „Blisko leży obraz końca”. Od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Album w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskał bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017. Aktualnie Sarius promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem „Wszystko co złe”.
PlanBe uchodzi za jeden z największych talentów na polskiej scenie hip-hopowej, jeden z diamentów korony QueQuality. Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Obecnie artysta promuje swój najnowszy krążek, zatytułowany Moda.

Sarius x PlanBe w Zabrzu
09.03.2019 r. start godz. 20:00
Klub CK Wiatrak, ul. Wolności 395, Zabrze

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Wzór zgody do pobrania: https://tiny.pl/tq6j8
Organizator – Agencja Artystyczna Perspektywy

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty: Sarius!