Biletomat Koncerty SARSA Koncert galowy XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!”

Koncerty: SARSA Koncert galowy XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!”

Bilety na koncert

SARSA Koncert galowy XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!”

termin

Pt, 05 kwietnia 2019 godz. 18:00

miejsce

JOK Jarocin
plac FMR nr. 1, Jarocin

organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 kwi 2019 16:00

40 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 kwi 2019 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Sarsa wystąpi w JOK Jarocin!

Sarsa

 

Występ Sarsy podczas koncertu galowego XI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!”, który odbędzie się w JOK Jarocin 5 kwietnia 2019 r.
Start godz. 18:00

Bilety:
Ulgowe 20 zł – dzieci (od 7 r.ż.) i młodzież ucząca się (w tym także studenci)
Normalne 40 zł – osoby dorosłe
Dzieci do lat 6 włącznie mają wstęp wolny

Sarsa to jedna z najpopularniejszych obecnie artystek pop, budząca ogromne zainteresowanie,zarówno muzycznie, jak i wizerunkowo wyróżniająca się na polskiej scenie muzycznej.
Ceniona kompozytorka i autorka testów (również dla innych wykonawców) mająca na swoim koncie dwa entuzjastycznie przyjęte albumy długogrające „Zapomnij mi” (2015) oraz „Pióropusze” (2017). Pierwszy z nich pokrył się platyną, natomiast drugi uzyskał status złotej płyty. Autorka takich przebojów jak „Naucz mnie”, „Indiana”, „Zapomnij mi”, „Bronię się”, „Volta” czy „Motyle i ćmy”. Wszystkie z nich pokryły się złotem, platyną czy nawet diamentem. Łączna ilość odwtorzeń teledysków Sarsy na kanale YouTube przekracza 160 milionów!
Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie.
Dziennikarze muzyczni zaś uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Została okrzyknięta największym i najbardziej osobliwym debiutem ostatnich lat.
Zdobywczyni niezliczonej ilości nagród i wyróżnień, weteranka takich programów wokalnych jak „The Voice of Poland”, „X-Factor” czy „Must be the music”.
Jesienią 2018 r. Sarsa powróciła nowym singlem „Zakryj” (blisko 20 milionów odtworzeń na YouTube”), który jednocześnie zapowiada trzeci album artystki. Jak zapowiada sama wokalista, płyta powinna pojawić się na rynku w pierwszej połowie 2019 roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl