Przejdź do głównej treści strony

SASSY LIVE: Novika 'Bez Cukru' + afterparty Novika & Mr. Lex

21.03.2020, sobota, 22:00
Sassy, Gdańsk Chmielna 10, 80-748 Gdańsk
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

drzwi - 21:30
start - 22:00

Koncert na mikrofony, elektronikę i perkusję!

To już rok mija od wydania kolejnego w dyskografii polskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów albumu. Teraz w klubowej przestrzeni SASSY będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kapitalnych numerów "Unsafe", "Lekko", "Słabości", "Od Dziecka" oraz utworów z …

 

drzwi - 21:30
start - 22:00

Koncert na mikrofony, elektronikę i perkusję!

To już rok mija od wydania kolejnego w dyskografii polskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów albumu. Teraz w klubowej przestrzeni SASSY będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kapitalnych numerów "Unsafe", "Lekko", "Słabości", "Od Dziecka" oraz utworów z poprzednich wydawnictw w nowym opracowaniu. Za aktualne brzmienie koncertowe NOVIKA (jak i część produkcyjną płyty) odpowiada doskonale znany AGIM, któremu na scenie towarzyszyć będzie perkusista Rafał Dutkiewicz. Po koncercie kontynuujemy zabawę w klubowych rytmach tanecznej elektroniki i muzyki #HOUSE, które zagra Mr. Lex z wokalną pomocą Noviki.

Bilet zakupiony na sobotnią imprezę odbywającą się na SASSY ROOF TOP zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach.

🔱 RESERVATIONS:
[email protected] | +48 732 340 600
System rezerwacji online

🔱 SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

🔱 DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
Express Yourself colorful outfits with no stiff.

🔖🔖🔖
NOVIKA
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012) oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku. Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep’ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w 2019 roku powróciłą z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości. Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka). Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 217 roku prowadzi Lekkość Bitu w Chilli Zet.

🔖🔖🔖🔖🔖
NOVIKA & LEX
Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce. Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). Obecnie Novika prowadzi Leniwe – serwuje Novika.


🔖🔖🔖
Mr. LEX.
DJ związany z kolektywem Beats Friendly. Współtwórca dwóch części kompilacji "Friendly Beats". Grywa w znaczących klubach całej Polski. Zagrał również na większości polskich, prestiżowych festiwali: Open'er, Coke, Selektor, Nowa Muzyka, Audioriver. Od lat związany z radiem, najpierw Jazz Radio, następnie Polskie Radio BIS. Od 2008 w Radiu Roxy prowadził autorskie audycje "Miastosfera" i codzienny DJ mix "Przelot". Aktywny jako dziennikarz prasowy. Niegdyś Aktivist, Dosdedos, Machina czy Życie Warszawy i Laif.

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,90 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.