Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop S&B oraz SHEILA DOG

Pop: S&B oraz SHEILA DOG

Bilety na Pop

S&B oraz SHEILA DOG

termin

Pt, 21 kwietnia 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 kwi 2023 19:00

30 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert S&B oraz SHEILA DOG 21 kwietnia w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Niezwykły koncert dwóch niezwykłych zespołów, czyli S&B oraz Sheila Dog!

Sheila Dog to nowy pomysł Marka Jałowieckiego (Delons, Generał Stilwell, Ladislav) na prezentowanie nowych piosenek w stylu lo-fi. Pierwsze nagrania powstały w 2019 roku w domu Marka. Od tego czasu cyklicznie na youtubowym profilu Jałowieckiego pojawiają się nowe piosenki. To bardzo undergroundowe brzmienie silnie nawiązujące do dokonań artystów z kręgu niezależnego gitarowego popu sprzed lat. Mowa tutaj na przykład o East River Pipe, Television Personalities, Tobin Sprout i wielu innych.

Kilka piosenek powstało z towarzyszeniem Tomasza Korgula (gitara, skrzypce), który od wielu lat uczestniczy w projektach Marka. Jest stałym członkiem Generała Stilwella, był ważnym elementem Delons i dogrywał kilka partii skrzypcowych do piosenek Ladislav.

Na scenie Sheila Dog to Marek Jałowiecki (gitara, śpiew) i Tomasz Korgul (gitara, skrzypce). Brzmienie uzupełniane jest automatem perkusyjnym.

Autorem wszystkich piosenek jest Marek Jałowiecki. Na koncercie Sheila Dog wykonuje najnowsze piosenki, ale lwią część materiału stanowią piosenki sprzed lat m.in. „Młody Michael Caine”, „Z biegiem czasu” czy „Moje Essen”.

S & B, to duet, który jako swoje credo przyjął hasło "dwie gitary, dwa głosy i 1000 historii". Dwa męskie głosy śpiewające w harmonii to rzadkość. Dzięki S&B ta luka na rynku muzycznym znika! Występy duetu często wywołują wśród słuchaczy skojarzenia z amerykańską muzyką drogi oraz takimi grupami jak Kings of convieniece, Simon & Garfunkel czy Everly Brothers. Grupę tworzą autorzy piosenek z Wrocławia (Janek Samołyk) i Opola (Rafał Doliński).

https://www.facebook.com/sandbmusic/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!