Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy SECRET GARDEN by SASSY

Imprezy: SECRET GARDEN by SASSY

Bilety na imprezę

SECRET GARDEN by SASSY

termin

Pt, 31 grudnia 2021 godz. 21:00

miejsce

Sassy
Chmielna 10, 80-748 Gdańsk

organizator

SDG VENTURES

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet (wejście do 24 bez kolacji)

Standard

dostępna do
Pt, 31 gru 2021 20:00

150 PLN

Wyprzedane


 

📄Kup bilet na SECRET GARDEN by SASSY w Gdańsku!

Banan on Sax, Pookachu drums, K-Leah vocal, DJ Define, DJ Adamus, DJ Define, DJ Mixtee


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na wyjątkową noc, podczas której każdy zakątek SASSY niczym magiczny ogród wypełnią smaki, aromaty, dźwięki i doznania, które poruszą wszystkie zmysły.

Kolacja we włoskim stylu, instrumenty i wokaliści, klubowi masterzy bitów, litry szampana, zabawa i taniec - takim zestawem kończymy stary rok i tym radośniej przywitamy Nowy!

Kolacja w SASSY lub ROOF TOP by SASSY to podróż przez najlepsze propozycje kuchni włoskiej. Antipasti, przystawki zimne i ciepłe, dania główne i desery oparte na autentycznych produktach i klasycznych przepisach południa przedstawione w zaskakującej formie. Nie będzie żadnym zaskoczeniem, że tego wieczoru uraczymy Was także hitami, ale wykonamy artystyczną woltę i zaproponujemy niezwykły cover band złożony z trójki utalentowanych muzyków. Trio saxofon, instrumenty perkusyjne oraz wokal wprowadzi Was w klubowy nastrój, który rozpocznie Define z łatwością przejmujący kontrolę nad rytmem i pulsacją parkietu. Mistrzem ceremonii zaś będzie DJ ADAMUS, którego wesprze BANAN i jego rozkręcony saksofon. Wznosząc się niczym gorące powietrze na piętro wyżej Roof Top przejmie Mixtee, której party-rockerki goście SASSY doświadczyli niejednokrotnie, a w ten szczególny dzień DJ-ski bit zostanie podkręcony urzekającym, ale i drapieżnym wokalem K-Leah wokalistki o niebanalnej urodzie i talencie, której głos ostatnio możemy usłyszeć w nowym numerze Pono. 

Szczegóły oferty oraz menu dostępne na: https://sassygdansk.pl/new-years-eve/ | rsvp@besassy.pl 

REZERWACJE: 732 340 608 lub 732 340 604

ENTRY:
21+ only 
OBOWIĄZUJE SELEKCJA
W ramach rezerwacji stolika – kolacja z daniami, które są kwintesencją kuchni włoskiej tworzonej z pasją i autentycznością produktów. 
Do każdej rezerwacji dla 2 osób do wyboru butelka szampana Perrier-Jouët Grand Brut lub G.H. Mumm Grand Cordon lub Chivas Regal XV lub Wyborowa Exquisite oraz softy.
✧✧o północy rozlejemy szampana dla Gości SASSY

PROGRAM MUZYCZNY 

RESTAURACJA 21.00 - 23.00 

Banan on Sax / Pookachu drums / K-Leah vocal - live covers 

KLUB 23.30 - 5.00 
23.30 - 0.30 DJ Define
0.30 - 3.30 DJ Adamus + Banan on Sax
3.30 - 5.00 DJ Define

ROOF TOP 

DJ Mixtee + K-Leah live vocal

Impreza odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz limitem osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Sylwester 2021/2022!