Przejdź do głównej treści strony

SEGA BODEGA | WARSZAWA

21.11.2024, czwartek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

🪿Uznany brytyjski producent Sega Bodega powraca do Polski z nowym materiałem! Artysta wystąpi 21 listopada w warszawskim klubie Niebo.

Za sprawą swoich dwóch pierwszych albumów, wydanych kolejno w 2020 i 2021 roku “Salvador” oraz “Romeo”, Salvador Navarette tchnął nowe życie w muzykę elektroniczną i taneczną, nadając im charakterystyczny, futurystyczny wymiar. …

🪿Uznany brytyjski producent Sega Bodega powraca do Polski z nowym materiałem! Artysta wystąpi 21 listopada w warszawskim klubie Niebo.

Za sprawą swoich dwóch pierwszych albumów, wydanych kolejno w 2020 i 2021 roku “Salvador” oraz “Romeo”, Salvador Navarette tchnął nowe życie w muzykę elektroniczną i taneczną, nadając im charakterystyczny, futurystyczny wymiar. Producent, wokalista, performer i współzałożyciel wytwórni NUXXE w swojej twórczości łączy UK bass, hip-hop, elektronikę, post-club i wiele innych w unikatowym, intrygującym stylu.

Na drugim albumie Sega zachwycił przede wszystkim jego produkcją. Dodając do tego współpracę z Charlotte Gainsburg i Arcą album odbił się szerokim echem w środowisku, co zaprocentowało wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii, Stanach i Europie. Bodega może pochwalić się również produkcją utworów dla Björk, Caroline Polachek, Rosalíi, Shygirl, Eartheater, Oklou, Kiss Facility, Sevdalizy oraz wielu innych.

26 kwietnia ukaże się jego trzeci w dorobku album “Dennis”. W ramach jego promocji artysta powróci 21 listopada do naszego kraju, gdzie wystąpi w warszawskim klubie Niebo!

SEGA BODEGA
📅21.11.2024
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡SEGA BODEGA (Wielka Brytania) - elektronika, muzyka eksperymentalna
🌐https://www.facebook.com/segabodega
🌐https://www.instagram.com/segabodega
🌐https://www.tiktok.com/@segabodega


Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

96,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 116,60 zł

W dniu koncertu

BILET WSTĘPU

116,60 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.