Przejdź do głównej treści strony

SEXTILE | WARSZAWA

26.05.2024, niedziela, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Hydrozagadka, Warszawa ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

👅Amerykańska grupa Sextile wystąpi 26 maja w warszawskiej Hydrozagadce na jedynym koncercie w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej jej ostatnie wydawnictwo “Push”!

Od momentu powstania w 2015 roku Sextile to imprezowa siła undergroundu w Mieście Aniołów, na której brzmienie składają się surowe, przeszywające synthy oraz post punkowe gitary. Te …

👅Amerykańska grupa Sextile wystąpi 26 maja w warszawskiej Hydrozagadce na jedynym koncercie w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej jej ostatnie wydawnictwo “Push”!

Od momentu powstania w 2015 roku Sextile to imprezowa siła undergroundu w Mieście Aniołów, na której brzmienie składają się surowe, przeszywające synthy oraz post punkowe gitary. Te drugie najbardziej dają o sobie znać na ich debiutanckiej, wydanej w 2015 roku płycie “A Thousand Hands”, a przeniesienie ciężaru na bardziej elektroniczne klimaty nastąpiło wraz z ukazaniem się “Albeit Living” dwa lata później. Kierunek ten ewoluował na EP “3” z 2018, na której usłyszymy wpływy EBM oraz industrialu.

We wrześniu zeszłego roku, nakładem wytwórni Sacred Bones, światło dzienne ujrzał trzeci w dorobku duży album Sextile - “Push”. Pobudzający, podbijający serotoninę krążek to kolejna ewolucja w brzmieniu zespołu, na którym znajdziemy inspiracje takimi gatunkami jak hardcore, drum & bass, gabber czy trance.

SEXTILE
📅26.05.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡SEXTILE (USA / Sacred Bones Records) - post punk, synth, electro
🌐https://www.facebook.com/sextileband
🌐https://www.instagram.com/sextileband


Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

91,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.