Przejdź do głównej treści strony

Rebecca O'Connor SIMPLY THE BEST as TINA TURNER | ŁÓDŹ

21.04.2024, niedziela, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
Klub Wytwórnia, Łódź ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie: "Rebecca is so good, it's SCARY...!" ("Rebeka jest tak dobra, że aż się boję...!")

Rebecca O'Connor jest jedyną artystką na świecie osobiście zatwierdzoną przez samą TINĘ TURNER, a kontynuując swoją światową trasę koncertową WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI PRZED PUBLICZNOŚCIĄ W …

Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie: "Rebecca is so good, it's SCARY...!" ("Rebeka jest tak dobra, że aż się boję...!")

Rebecca O'Connor jest jedyną artystką na świecie osobiście zatwierdzoną przez samą TINĘ TURNER, a kontynuując swoją światową trasę koncertową WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI PRZED PUBLICZNOŚCIĄ W POLSCE!

Od 12 lat Rebecca występowała przy pełnych widowniach w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Południowej Afryce i USA, a teraz nie może się doczekać, aby wraz z jej niesamowitym zespołem i tancerzami pokazać swój ekscytujący show publiczności w Polsce! Artystka jest podekscytowana, że może przynieść "NASTĘPNY POZIOM" emocji na swoje występy po niedawnym odejściu Tiny.

Rebecca O'Connor to jedyna irlandzka artystka, która kiedykolwiek wygrała prestiżowy europejski konkurs telewizyjny prowadzony przez Matthew Kelly'ego przed ponad 33 milionami widzów pt. "Stars in their eyes". Ożywiła wtedy doskonałą interpretację Tiny Turner, zachwycając publiczność, i kontynuuje to robiąc to na całym świecie przed salami wypełnionymi po brzegi.

Słowami Eibhlin Gleeson, menedżerki teatru Cork Opera House:

 "Było to, jakby pociąg towarowy przetoczył się przez teatr i wysadził drzwi... CO ZA SHOW!" 

Ten koncert został też doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show: "Rebecca i jej występ to znacznie więcej niż tylko tribute show... to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany... to wieczór, którego nigdy nie zapomnę!". 

Bądźcie gotowi żeby wstać ze swoich miejsc, gdy Rebecca O'Connor dostarczy Wam elektryzujących wykonań największych przebojów Tiny Turner, w tym Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good To Me, i oczywiście jej "hymn", SIMPLY THE BEST!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Bilety

Aktywne

Miejsca stojące

124,40 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.