Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal Slave Keeper i Fireball

Hard Rock / Metal: Slave Keeper i Fireball

Bilety na Hard Rock / Metal

Slave Keeper i Fireball

termin

So, 25 lutego 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 25 lut 2023 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bile na koncert zespołów Slave Keeper i Fireball 25 lutego w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Slave Keeper i Fireball zapraszają na wspólny wieczór z solidnym melodyjnym graniem. Mocne riffy, potężne uderzenie sekcji rytmicznej, piękne melodie i klasyczne hard rockowe granie! Zapraszamy!

Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie - to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu.

Zespół powstał w 2014 roku i do tej pory zdążył pokazać się publiczności na klubowych i plenerowych scenach w Polsce, również supportując zagraniczne gwiazdy. W 2022 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany “Ślad”, na którym uwiecznionych zostało 12 różnorodnych, autorskich kompozycji. Na płycie pojawiają się znakomici goście, jak choćby Grzegorz Kupczyk (ex-Turbo, CETI). Płyta spotkała się z dużym uznaniem odbiorców i krytyków, a słuchając jej można dostrzec szerokie spektrum muzycznych zainteresowań zespołu: od szybkich heavy metalowych galopów, poprzez liryczne ballady, do bogato zaaranżowanych, wielowarstwowych kompozycji.

https://www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial

Zespół Fireball powstał w 2010 roku. Tworzą go ludzie z Ziemi Chrzanowskiej. Członkowie zespołu udzielali się w przeszłości w innych lokalnych składach, takich jak „Apetyt Architekta” czy „Pratum”. Kapela wykonuje wyłącznie własne oryginalne kompozycje. Fireball łączy w swoich utworach rockową energię i niebanalne teksty. Efekt to melodyjne utwory, dużo ekspresji – zero agresji i wulgaryzmów, muzyka dla ludzi w każdym wieku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!