Biletomat Pop / Rock Sofi Tukker - koncert odwołany

Pop / Rock: Sofi Tukker - koncert odwołany

Bilety na Pop / Rock

Sofi Tukker - koncert odwołany

termin

Śr, 29 kwietnia 2020 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 24 mar 2020 10:34

99 PLN

Wyprzedane 

📄Sofi Tukker ponownie w Warszawie! Wydarzenie odwołane!

Sofi Tukker

 

Drzwi - 19:00

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają do Warszawy!

Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy i występy na największych festiwalach na całym świecie, odwiedzi w kwietniu 2020 warszawską Progresję.
Duet zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, "Dancing On The People" i największe hity, takie jak "Drinkee", "Batshit", "Best Friend" i "That's It (I'm Crazy)". Zespół nie może się doczekać grania nowych utworów na żywo: „Mamy wrażenie, że ten zestaw piosenek naprawdę oddaje to, jakie to uczucie występować na całym świecie, nawiązując więź z ludźmi i żyć muzyką. Jest to odbicie naszych doświadczeń życiowych z ostatniego roku (zarówno tych, które świętowaliśmy, jak i tych, które były dla nas wyzwaniem) i naszych występów na żywo, które są coraz większe i coraz bardziej szalone.”
Sofi Tukker to nowojorski duet, który poznał się przypadkowo podczas uniwersyteckiego przedstawienia, w którym oboje występowali. Ich pierwsza napisana wspólnie piosenka Drinkee viralowo rozeszła się po sieci, co zaowocowało nominacją do Grammy i milionami odsłuchań na Spotify. Ich debiutancki album, Treehouse, ukazał się w 2018 roku i również został nominowany do Grammy w kategorii Dance/Electronic Album, a singiel Best Friend znalazł się na listach przebojów na całym świecie.
Teraz Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern wyruszają na misję, która ma na celu „zamordować wstyd luźnymi imprezami tanecznymi” na swojej trasie R.I.P. Shame World Tour. Duet zawita do Progresji w Warszawie 29 kwietnia 2020 roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie