Biletomat Inne Spotkanie z Filipem Babiczem | Poznań

Inne: Spotkanie z Filipem Babiczem | Poznań

Bilety na

Spotkanie z Filipem Babiczem | Poznań

termin

Pon, 11 października 2021 godz. 20:00

miejsce

Meskalina
ul. Fredry 7, Masztalarnia, 61-701 Poznań

organizator

Blok Line

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 10 paź 2021 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu wydarzenia

dostępna do
Pon, 11 paź 2021 19:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Spotkanie z Filipem Babiczem w Poznaniu! UWAGA WYDARZENIE PRZENIESIONE!

Filip Babicz


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


otwarcie drzwi - 19:00
start - 20:00

Wielozadaniowa maszyna? W przypadku sportowca nie brzmi to najlepiej, ale jeśli zestawić ze sobą rekordy i sukcesy w dyscyplinach tak różnych jak drytooling, skyrunning, highballing czy deep water soloing, to trudno uwierzyć, że dokonał tego jeden człowiek - jeden sportowiec, zakopiańczyk, wspinacz, biegacz, alpinista… Filip Babicz, The Polish Machine!

Najszybszy na Orlej Perci, najszybszy na Aiguille Noire de Peuterey czy - ostatnio - najszybszy na Piz Badile. Autor “Oświecenia” i “Ade Integrale” należących do najtrudniejszych dróg drytoolowych na świecie. Rekordy bije na graniach, w ścianach i w jaskiniach. I dodaje, że nie trudność jest dla niego największą inspiracją, ale estetyka - często wspomina o subtelności i etyce. To będzie więc prelekcja o… pięknym łojeniu!

Już 4 października, wracając z Kolosów, Filip Babicz odwiedzi Meskalinę (Masztalarnia CK Zamek) i opowie o wszystkich odsłonach swojej górskiej działalności. Cały dochód z biletów przekazany zostanie Filipowi - na poczet kolejnych rekordów!Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!