Biletomat Stand-up Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Kraków

Stand-up: Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Kraków

Bilety na Stand-up

Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Kraków

termin

Śr, 12 września 2018 godz. 20:30

miejsce

Kijów.Centrum
Al. Krasińskiego 34, 30-101 Kraków

organizator

KOSMOS / L2L

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria IV (siedzące)

Kategoria IV (siedzące)

dostępna do
Śr, 12 wrz 2018 16:00

79 PLN

Wyprzedane


Kategoria III (siedzące)

Kategoria III (siedzące)

dostępna do
Śr, 12 wrz 2018 16:00

89 PLN

Wyprzedane


Kategoria II (siedzące)

Kategoria II (siedzące)

dostępna do
Śr, 12 wrz 2018 16:00

99 PLN

Wyprzedane


Kategoria I (siedzące)

Kategoria I (siedzące)

dostępna do
Śr, 12 wrz 2018 16:00

119 PLN

Wyprzedane 

📄Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 - Kraków

Łukasz Lotek Lodkowski - gospodarz wydarzenia
donGURALesko - gość specjalny z materiałem stand-upowym
Błażej Krajewski
Sebastian Rejent
Michał Leja
Tomek Kołecki

wstęp od 19:45 / start 20:30 / czas trwania około 90 minut.

Zapraszamy Was na niecodzienne, nadzwyczajne, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie łączące ze sobą różne style stand-up comedy w wykonaniu najlepszych komików w Polsce. Sprawdź To! Stand-up Tour 2018 zawita do ośmiu miast. Na scenie pojawi się pięciu komików oraz gość specjalny. Tym razem widzimy się w Sali Kijów w Krakowie.

Gospodarzem wydarzenia będzie Łukasz „Lotek” Lodkowski - komik aktywny od 1985 r. Właśnie wtedy na świat przyszedł Lotek, który posiada coś czego zazdroszczą mu inni komicy - wrodzony talent do rozśmieszania ludzi. Już w roku 2012 pobrał swoje pierwsze honorarium za występ. Po tym wydarzeniu na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach i pokona przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci. Wystąpią też:

Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy. Na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie, zaczerpnięte ze świata popkultury i "kolorowych" ptaków z rodzinnego Fordonu.

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Tomek Kołecki - Jeden z najmłodszych komików w Polsce. Zwycięzca największego w Polsce festiwalu stand-upowego. Ogromny potencjał i spore osiągnięcia nie tylko jak na swój wiek. Oglądanie jego stand-upu może być nie tylko zabawne, ale oferuje też wejrzenie w dystopijną przyszłość. Mogliście go zobaczyć w takich programach telewizyjnych jak Tylko dla dorosłych w TVP2, Comedy Club w Comedy Central czy Kuba Wojewódzki w TVN.

Sebastian Rejent - Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m.in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi&Saatchi.
Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Gościnnie, niespodziewanie pojawi się Donguralesko znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia oraz Osieroconych Płyt Selektor – polski raper i producent muzyczny, który działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył m.in. takie zespoły jak Killaz Group, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW. Donguralesko współpracował z takimi wykonawcami jak Tede, Sido, Matheo, Paluch, Miodu, Waldemar Kasta, VNM, Fokus, Grubson czy Pezet i wilelu innych. Tym razem zaprezentuje Wam debiutancki materiał stand-upowy.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na: Sprawdź To! Stand-up Tour 2018

Live2Listen