Biletomat Koncerty SQ live pres. Iza Lach x Rosalie

Koncerty: SQ live pres. Iza Lach x Rosalie

Bilety na koncert

SQ live pres. Iza Lach x Rosalie

termin

Pt, 25 listopada 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 25 lis 2016 18:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Iza Lach i Rosalie w SQ!

Iza Lach live
Rosalie. live

Girls power! Piątek 25 listopada będzie należeć do młodych i niezwykle zdolnych dziewczyn, które koncertowo zaprezentują swoje najmocniejsze strony!

Iza Lach i Rosalie w SQ!

Iza Lach to polska piosenkarka popowa, kompozytorka i autorka tekstów. Jej debiutancki album "Już czas" miał premierę 5 września 2008 roku. Premiera drugiego albumu piosenkarki pt. "Krzyk" miała miejsce 19 października 2011 roku. Singlem promującym został wybrany utwór "Nic więcej". W 2012 roku Iza Lach wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga do utworu "Set It Off". Współpraca z raperem zaowocowała wyprodukowanym przez niego (jako Berhane Sound System) albumem "Off the Wire". Płyta zawierająca 11 utworów (w większości w języku angielskim) została bezpłatnie udostępniona w serwisie BandCamp.com 26 lipca 2012 r. We wrześniu 2012 otrzymała nominację do nagrody MTV Europe Music Awards 2012 w kategorii Najlepszy polski wykonawca.

Pod koniec 2014 roku ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista, płyta w karierze IZY pt. Painkiller. Zawarte na albumie utwory pisane były na granicy pomiędzy rezygnacją i rośnięciem w siłę. Jedenaście nowych kompozycji z gościnnym udziałem The Airplane Boys i Soopafy to zapis stopniowej przemiany w autentyczną, wolną i pozbawioną złudzeń artystkę.

IZA występuje na żywo od 2012 roku – zagrała z zespołem ponad 50 koncertów na scenach klubowych i festiwalach w Polsce, Niemczech i USA.

Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością IZY są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos.

https://www.facebook.com/IzaLachMusic
http://soundcloud.com/izalach
https://www.youtube.com/user/IzaLachVEVO

Support: Rosalie.

Rosalie. - pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop'u lat '80/'90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki.

Pierwszy singiel artystki, wyprodukowany przez Mateusza Gudela „This Thing Called Love” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, szybko przekraczając liczbę 20 000 wyświetleń na YouTube. Kolejne utwory (gościnne „Watching You” z Mentalcutem i solowe „Do It Right” i „123”) zaowocowały również dużym zainteresowaniem ze strony mediów muzycznych i pierwszymi występami na żywo.

Pod koniec zeszłego roku portal Brand New Anthem uplasował artystkę w pierwszej trójce najlepiej zapowiadających się polskich artystów w 2016, a już w kwietniu Rosalie. zagrała na showcase'owym festivalu Spring Break.

https://soundcloud.com/rosalieofficial

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!