Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Imprezy: SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

termin

So, 07 lipca 2018 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 lip 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 lip 2018 19:00

30 PLN

Wyprzedane

 

📄SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Neevald + goście

To już tradycja, że w pierwszą sobotę lipca w ramach SQ na Dziedzińcu świetujemy imieniny neeValda! Nie inaczej będzie tym razem!

neeVald - gospodarz cyklu The Backroom w SQ, zdobywca statuetki Munoludy 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU! Jak napisał portal muno.pl w podsumowaniu głosowania: "Piotr Niwald od lat zaraża miłością do muzyki house za pośrednictwem fal radiowych, poprzez występy w klubach w Polsce i na Białej Wyspie. Jest międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora na Ibizie, prowadzi też autorską audycję Sexy Sunday w tamtejszej rozgłośni Ibiza Global Radio. Neevald cieszy się ogromną sympatią polskich miłośników muzyki house, którzy swoimi głosami zapewnili mu miejsce na samym szczycie muno listy!"

O CYKLU:
El Castillo - zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej i hedonistycznej południowej Europy. Niczym na Elrow, cyklu imprez wywodzących się z obrzeży Barcelony, powitają Was szalone dekoracje, ekstrawaganckie kostiumy i niepowtarzalny klimat. Na rozgrzanym betonie poczujecie się jak na żółtych piaskach roztańczonej Ibizy. Jedno jest pewne, SQ na Dziedzińcu znowu zatętni życiem, a w przewodach głośników popłynie gorąca hiszpańska krew.

To zamek z innego wymiaru. Przekrocz jego progi, a najlepsza muzyka wskaże Ci drogę. Poczuj, jak opuszcza Cię codzienność. Wejdź do miejsca, w którym w nocy świeci słońce, a zamiast deszczu z nieba pada konfetti. Uracz się pysznymi setami niczym tapasami. Niczym torreadorzy rozwiniemy przed Tobą czerwoną płachtę umiłowania lata, luzu i beztroski. Najlepsze housy i tech housy, kolorowe przebrania, kreatywne dodatki, piękni, opaleni ludzie, którzy nie myślą o jutrze…

Kwintesencja hiszpańskiego espectáculo w każdą sobotę na dziedzińcu zamku cesarskiego!

UWAGA!
W przypadku złej pogody, impreza będzie przeniesiona do klubu SQ.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!