Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

Imprezy: SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

termin

So, 15 lipca 2017 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

STANDARD

dostępna do
Śr, 12 lip 2017 22:02

20 PLN

Wyprzedane


STANDARD

STANDARD

dostępna do
So, 15 lip 2017 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄SQ na Dziedzińcu powraca!

Kultowa impreza SQ na Dziedzińcu powraca!

Trzecia odsłona tegorocznego “SQ na Dziedzińcu” należeć będzie do Matthew Clarck I jego autorskiego cyklu “Selected”! Wspierać go będą zaproszeni goście – rezydentka warszawskiego The View – Mia Twin – I Sebastian Oscilla.

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 - Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra... Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów - odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ - Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

O Selected:

Ideą cyklu jest promowanie dobrego i starannie wysublimowanego brzmienia. Nazwa pochodzi od frazy, której Matthew od zawsze używa podpisaując swoje sety - "selected and mixed by matthewclarck"

Magia ponad 100 podcastów, których mogliście do tej pory posłuchać w internecie przenosi się do klubowych murów.

SELECTED to także element tajemniczości i wyjątkowości. Cykl będzie różnić się znacząco od wcześniej znanego RESUME oraz BACKROOM, którym przewodzi Matthew Clarck. Każdy z nich charakteryzuje się czymś innym. SELECTED będzie wyróżniać się przede wszystkim nietuzinkowymi artystami i muzyką. Nadal pozostaniemy w szeroko rozumianej muzyce house balansując między stylami, deep, indie dance oraz nu-disco.

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl!