Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Stand-up: Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" / ZAMOŚĆ | WYDARZENIE ODWOŁANE

Stand-up: Stand-up: Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" / ZAMOŚĆ | WYDARZENIE ODWOŁANE

Bilety na Stand-up

Stand-up: Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" / ZAMOŚĆ | WYDARZENIE ODWOŁANE

termin

Wt, 21 marca 2023 godz. 19:00

miejsce

Brama Spotkań
Królowej Jadwigi 2, 22-400 Zamość

organizator

Konkretnie.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Stand-up: Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" / ZAMOŚĆ | WYDARZENIE ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄WYDARZENIE ODWOŁANE

Damian Skóra


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

WYDARZENIE ODWOŁANE 

Damian
to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego poprzedni, opublikowany w internecie program "Ma Pan rację, przepraszam" cieszy się bardzo dobrymi recenzjami - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon "co te kobitki mają w tych torebkach".

W nowym, nieco bardziej bezpośrednim w swoim przekazie materiale "Wspomnisz moje słowa" szczere wyznania mieszają się z abstrakcją. Damian wyciąga kolejne elementy rzeczywistości i pojedynkuje się z nimi na stojąco, czasem w parterze. Czasem jest to przeciwnik godny, a czasem niskiej reputacji tematyka około cielesna (protezy również uwzględniane). Niemniej, są to rzeczy przydatne do śmiania.

Zapraszamy również osoby, które chcą się złapać za guzik widząc Damiana i zapewnić sobie szczęście. Znajomym będziecie mogli wmawiać, że macie zdjęcie z Arturem Szpilką / Grubsonem / Parisem Platynovem (niepotrzebne skreślić) i wszyscy wyjdą zadowoleni.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Stand-Up: Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa"