Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | BUSKO-ZDRÓJ

Stand-up: Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | BUSKO-ZDRÓJ

Bilety na Stand-up

Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | BUSKO-ZDRÓJ

termin

Wt, 25 kwietnia 2023 godz. 19:00

miejsce

Bristol Busko ART & Medical SPA
1 Maja 1, 28-100 Busko - Zdrój

organizator

Konkretnie.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


 

📄Kup bilet na stand-up Damiana Vikinga Usewicza i Jakuba Poczętego w Busko-Zdrój już 25 kwietnia!

Damian Viking Usewicz
Jakub Poczęty


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na wieczór komediowy Stand-Up! 
 
Wystąpi dla Was waga ciężka polskiego stand-upu czyli DAMIAN VIKING USEWICZ. Szczeciński komik z doświadczeniem scenicznym niemal tak dużym jak on sam. W swoim najnowszym programie będzie się zachowywał jak na wizycie u psychologa- opowiadał, opowiadał i opowiadał- o sobie, o innych, o rzeczach ważnych ale też przewinie się mnóstwo rozkmin, które zadziwiają jego samego, a to wszystko z dużo dawką dystansu, zwariowanego humoru i zabawnych żartów. 
 
oraz 
 
Cześć, tu Jakub Poczęty (naturalnie chociaż przypadkiem). 8 lat na scenie, kilkanaście razy byłem w telewizji, występowałem w Polsce i za granicą. To mój piąty program, ta "Beka ponad honor", także jeśli teraz się widzimy po raz pierwszy, to masz kilka programów do nadrobienia, a ja muszę się douczyć z reklamy, jakąś podyplomówkę strzelę na Wyższej Szkole Płacenia za Dyplom, czy coś. Do rzeczy. "Beka ponad honor" to program o obserwacjach świeżo upieczonego 30-latka. O przyjaciołach, z którymi robisz głupie rzeczy. O ciarkach żenady, które masz na plecach, kiedy ci się przypomni co zrobiłeś. O freak fightach, byciu starym graczem, planowaniu rodziny. Wszystkiemu przyświeca jedna dewiza - beka ponad honor. 
 
Jednym zdaniem- czeka Was niesamowicie zabawny wieczór więc nie zwlekajcie z zakupem biletów, bo ilość miejsc jest ograniczona! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Stand-Up Jakuba Poczętego i Damiana Vikinga Usewicza